Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Порадьте стосовно реєстрації ФОП

Відправлено користувачем IrynaT 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Друзі, порадьте, будь ласка. Хочу оформити свою діяльність. У мене навчальний онлайн-курс. Вибачте за дурні питання, але мушу розібратися:

1. Вагаюся між 2 і 3 групою. Окрім розміру доходу, які фактори ще слід врахувати при виборі групи?
2. Якщо платежі надходять з-за кордону, чи впливає це на вибір групи? Якщо зазвичай у такій ситуації кошти зараховують через Western Union на особисту карту, як бути у випадку ФОП?
3. Зупинилася на КВЕДах 85.59 Інші види освіти та 63.99 Надання інших інформаційних послуг. Чи є ще щось варте уваги, що не зашкодило б додати? Також цікавить опція проведення офлайн-тренінгів, але не можу найти відповідного КВЕД.

Заздалегідь вдячна!
1. Третя група потрібна для послуг для юросіб на загальній системі. Обсяг доходу за рік теж впливає на вибір групи. На другій групі єдиний податок буде з наступного за місяцем реєстрації.
2. Не бачу проблем. Кошти будуть заходити на валютний рахунок ФОП.
3. Додайте 82.30, 82.99, 85.60, 70.22.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026800000000005