Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податківці хочуть більше податків)))

Відправлено користувачем panysiamailru 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відзвітували по підприємцю на загальній системі оподаткування.
Чистого доходу менше, а валового трохи більше, ніж минулого року. Тобто податкове навантаження нижче.
Телефонує інспектор і просить перездати. Всі аргументи і про те, що насправді не всі витрати відображені, що рік був важкий, є додаткові витрати на санітарні заходи, що магазин і так виживає як може, при цьому дає роботу 2 продавцям, сплачуючи регулярно і ретельно невеличкі, але ж податки... не підходять. Вона розуміє, але їй дали вказівку... Погрожує перевіркою.

Поділіться як у кого. Наскільки реальна загроза перевірки. У мене впевненість, що перевірок без штрафів не буває, судитись ФОПу дорого та й муторно.
Думаю, просто пугают. На проверки ж план есть. Моего ФОПа на общей проверяли в 2018 году. Инспектор сказала, что пришли, потому что доход превысил 2,5 миллиона, и теперь все время ходить будут. Он им всегда навстречу шел, когда что-то просили, а все равно ж пришли, ибо план у них. С мелкими оборотами практически не проверяют. Да, инспектор с порога сказала, что у нас по НДС "розбижности" на 19 тысяч, а чуть позже в доверительной беседе, что ей нужно сделать акт не менее чем на 43 тысячи.
Blick. Дякую. Те, що в них на перевірки є план по сумі штрафа, то всі, кого хоч раз перевіряли знають))) А план-графік перевірок вони ж кожного місяця зараз змінюють. Там підприємець до 1 мільйона отримує і не ПДВ-шнік. Також думаю, що "пугают", інших же важелей у них не має. І про те, що на зустріч завжди йдешь, а все одно якщо в план попадаєшь, то все одно оштрафують, дуже прикро. Я керівнику підприємства завжди говорила про це і не йшли на поступки. А тут ФОП, він жеж всім своїм майном відповідає, якщо що.


Quote
panysiamailru
Blick. Дякую. Те, що в них на перевірки є план по сумі штрафа, то всі, кого хоч раз перевіряли знають))) А план-графік перевірок вони ж кожного місяця зараз змінюють. Там підприємець до 1 мільйона отримує і не ПДВ-шнік. Також думаю, що "пугают", інших же важелей у них не має. І про те, що на зустріч завжди йдешь, а все одно якщо в план попадаєшь, то все одно оштрафують, дуже прикро. Я керівнику підприємства завжди говорила про це і не йшли на поступки. А тут ФОП, він жеж всім своїм майном відповідає, якщо що.

Зараз кожного місяця змінювать їм вже не доволяє закон 466:

п. 77.2 ПКУ
Внесення змін до плану-графіка проведення документальних планових
перевірок на поточний рік допускається не частіше одного разу в першому
та одного разу в другому кварталі такого року, крім випадків коли зміни
пов’язані із змінами найменування платника податків, що вже був
включений до плану-графіка, та/або виправлення технічних помилок.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Для внесения в план проверок нужны какие-то основания, а не просто инспектор невзлюбил. И уменьшение чистого дохода - не основание. Пусть скажут спасибо, что не в минус вышли. У них аппетиты только растут.
Однажды подала минусовую деку по прибыли, звонят, просят - подайте хоть нулевую. Подали. На следующий год подала нулевую - подайте хоть 100 гривен прибыли. Тоже подали. На следующий год небольшой плюс вышел, прибыли 800 грн, но снова звонят - мало, надо больше. А тут как раз по НДС критерии для блокировки считать начали, один из критериев - соотношение налогов к выручке. И в кабинете его написали, я как глянула - коэффициент 0,58, т.е. больше половины выручки идет на налоги. Ну и поинтересовалась культурно, не оборзели ли они... И ничего не было, хотя вечно проверкой пугают.
Максимум, что может быть, если откажетесь пересдавать, инспектор обидится и помогать не станет, если вдруг вам помощь понадобится или консультация.
Обид инспекторов не боюсь, а консультироваться у них - себе дороже, они всегда трактуют ситуацию в пользу налоговой. Так что это не страшно. Благодарю за поддержку.
Поки що на перевірки ФОПів діє мораторій.

Щодо питання - якщо при перевірці все одно щось платити, то нащо платити зараз?
Адже це не убереже вас від платежу "за планом" при перевірці.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000449