Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

декларація про майновий стан, ФОП 2 група

Відправлено користувачем brand 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
ФОП 2 група , зареєстрований у вересні 2020р, платник єдиного податку з 01 жовтня 2020 р,

До цього працював офіційно у Фопа

Які суми вносити у майнову декларацію?
Всі зарплати за рік + доход що був показаний у ЄСВ як ФОПа ?
По зарплатам ставити суми що були в 1-ДФ?
Доход що був показаний у ЄСВ як ФОПа - точно не треба. Там же показується мінімалка, якщо доходу не було.
Зарплату за рік - я не показувала, бо вона на зв'язана з підприємницькою діяльністю. Але не впевнена, що це правильно.
Дохід на ЄП - треба довідково показати у рядку 11.1.
Дякую
А я думав що треба ще і зарплату показувати що отримував впродовж року до реєстрації ФОП
Quote
Blick
Доход що був показаний у ЄСВ як ФОПа - точно не треба. Там же показується мінімалка, якщо доходу не було.
Зарплату за рік - я не показувала, бо вона на зв'язана з підприємницькою діяльністю. Але не впевнена, що це правильно.
Дохід на ЄП - треба довідково показати у рядку 11.1.


З приводу зарплати трохи сумніваюся, але у мене ФОП одночасно є директором підприємства та отримує зарплату. Я вирішила, що не треба її там вказувати, але можу і помилятися.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030800000000009