США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ Ученые нашли кирпичики жизни Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗ Астрономы предлагают сделать из Тихого океана нейтринный телескоп Синоптики прогнозируют снежный понедельник, ночью до 19° мороза Блінкен пояснив, чому Штати не квапляться із санкціями проти Росії
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

смена группы единого

Відправлено користувачем Dimaxa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Со 01.04.2021г. перешли с 2 на 3 группу единого, теперь надо отчитаться за 1 квартал? А по какой форме?
На мою думку (ІМХО) потрібно відзвітуватись за півріччя і в звіті
показать цифри і по другій і по третій групі...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо, ну за полугодие нужно будет показать и 1 квартал, конечно, он же нарастающий .


Так там таблички разные для 2 и 3 группы.
Я так вижу, за 1 квартал подаю декларацию для 2 группы, а за полугодие новую декларацию для 3 группы и там продублирую просто данные за 1 квартал. Кстати упустил, бланк же для 2 группы не менялся?
Не уверена, что нужно подавать декларацию за 1 квартал, ведь 2 группа не квартальщики.
Бланк у всех менялся, его ж с ЕСВ объединили.
296.5.1. Платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, або самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої (фізичні особи — підприємці) груп, або відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом.

При цьому у податковій декларації окремо відображаються обсяг доходу, оподаткований за ставками, визначеними для платників єдиного податку першої та другої груп, обсяг доходу, оподаткований за ставкою 15 відсотків, обсяг доходу, оподаткований за новою ставкою єдиного податку, обраною згідно з умовами, визначеними цієї главою, авансові внески, встановлені пунктом 295.1 статті 295 цього Кодексу.

Подання податкової декларації у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, звільняє таких платників від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду.
Так формати декларацій для 1-2 груп і 3-ої були різними.
Тепер це один формат - і не думаю шо якшо ви здасте за
1-й квартал по 2-й групі, а в 2-3-4 кварталах будете
показувать тільки доходи 3-ої групи - то всьо ляже в їх
базу як треба. Ви ж понімаєте шо технічна реалізація
можить одлічацця від заканодавчих вимог(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Форматы по прежнему разные:
- F0103307 - 3 группа
- F0103405- 2 группа

Отправил через кабинет, посмотрим.
F0103405 - де ви її знайшли eye popping smiley - з квітня вже один формат F0103307 для всіх груп.
Тікишо перевірила в пошуці по формату F0103405 пусто.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В кабинете плательщика можно глянуть, правда этот бланк годовой и оказывается будет актуален только с 01.01.2022 года)
Quote
Dimaxa
В кабинете плательщика можно глянуть, правда этот бланк годовой и оказывается будет актуален только с 01.01.2022 года)

Так я в кабінеті і дивилась і не знайшла. А період ви вибрали правильний?!?!?
І в якому розділі ви це знайшли?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Введення звітности, 2021 рік. Там только период год, вообщем надо подавать F0103307, других вариантов нет)
Сдал F0103307, указал данные по 2 группе, принято.
смена группы единого
Чи може ФОП 2 групи, що отримав за 9 міс 2021 дохід понад 5.004.000 грн та перейшов з 01.10.2021 на 3 групу, повернутися на 2 групу з 01.01.2022, якщо загальний дохід за 2021 рік буде вищим 834 мін.зп для 2022 року (орієнтовно 6500*834)? Прямої норми, що забороняє так зробити, у ПКУ немає, та податкова- протиsad smiley
Ну розрахункову суму порівнюють з доходами минулого року, а не наперед.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну розрахункову суму порівнюють з доходами минулого року, а не наперед.

Таке порівняння здійснюють, якщо є перехід із загальної системи на спрощену. Навіть подання розрахунку доходів при переході в іншу групу- податківці не вимагають (перевірено неодноразово). Тому виникло питання- чому, маючи дохід понад 834 мінімальні зарплати, не можна перейти з 3 групи на другу? Заборони в ПКУ немає.
[zakon.rada.gov.ua]

298.1.4.
...
До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік,
який визначається з дотриманням вимог, встановлених цією главою.
...

Для переходу з групи на групу ви теж подаєте заяву на застосування спрощеної
системи...

От і вся логіка...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000374