Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Оформлення Фоп замість трудового договору

Відправлено користувачем vtetyanav 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Скажіть , будь ласка, якщо фоп - чоловік займається підприємницькою діяльністю, торгівлею. Йому допомагає дружина. Обоє на пенсії. Чи обов’язково оформляти з нею трудовий договір чи можна оформити її, як фоп? Дякую
Якщо оформити по трудовому договору це означає, що людину прийняли на роботу, тому їй потрібно нараховувати ЗП, платити податки, і т.д.
Странный вопрос, что значит помогает? Вот я жене помогаю отчет составить 1 раз в год, конечно я это оформлять не буду никак. А что в вашем понимании помогает? ) Кстати :
З 1 липня – нова хвиля перевірок Держпраці з ДПС щодо неоформлених працівників
[news.dtkt.ua]


Так, я про це і говорю. Питання полягає чи оформити це , як трудовий договір ( більші витрати) чи зробити дружину ще одним Фопом ( більш дешевше) чи існує інший варіант? Дякую
Чи дешевше це буде - вирішувати вам. По податкам - дійсно дешевше,
оскількиФОПи пенсіонери не платять за себе ЄСВ, на відміну від найманих.
Але ж окрім податків існують і інші витрати, враховуючи шо з 2022 року потрібен
буде РРО при отриманні доходу з розрахунковими операціями. А це - якшо
потрібно буде - 2 РРО і відповідно регуляція закупок на двох ФОП.
Легко заплутатись...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
krasa
Якщо оформити по трудовому договору це означає, що людину прийняли на роботу, тому їй потрібно нараховувати ЗП, платити податки, і т.д.

Ше й звітність здавати...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000342