Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП(2гр) та особисті продажі

Відправлено користувачем maroders2 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго вечора.
Отримання коштів від продажу особистих речей потрібно вносити в книгу обліку доходів та в річну звітність?
Наприклад, продав я через ОЛХ-доставку свій старий телефон, чи маю я звітувати за нього? Це не входить до моєї основної діяльності, дозволу на таку діяльність у мене нема, гроші зараховані на мою фізичну картку і податкова зможе їх побачити, якщо захоче.
Просто за останній рік на фізичну картку прийшло більше 30000грн. Сума невелика, але і її вносити у звітність бажання нема, боюсь перетнути граничну суму, після якої потрібно буде ставити РРО
Ви ж на 2-й групі - ризикові платежі я б задекларувала.
А про яку межу ви говорите 1320000 чи 5000004?!?!?!
Якшо про 1320000 - то однак з 2022-го РРО обов'язок,
тому сміло можна перетинать до 5000004 winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А якщо поставити питання інакше. Ці 30000 надійшли на мою особисту картку, а не на рахунок ФОП. Чи є така операція безготівковою?
Просто я працюю всього з кількома клієнтами, оплату за товар власного виробництва я отримую виключно в безготівковій формі на картку ФОП і ці особисті продажі можуть мені зіпсувати можливість працювати без РРО. Не використовувати власну картку я не можу, продавати свої речі наложкою також не варіант


Quote
maroders2
А якщо поставити питання інакше. Ці 30000 надійшли на мою особисту картку, а не на рахунок ФОП. Чи є така операція безготівковою?
Просто я працюю всього з кількома клієнтами, оплату за товар власного виробництва я отримую виключно в безготівковій формі на картку ФОП і ці особисті продажі можуть мені зіпсувати можливість працювати без РРО. Не використовувати власну картку я не можу, продавати свої речі наложкою також не варіант

Ви плутаєте безготівкове надходження і готівкове - а відносно РРО
застосовується термін розрахункова операція - і вона може бути як
готівковою, так і безготівковою ( можливо і ваш випадок?!?!?!).

Чи рахувати безготівкове надходження розрахунковою операцією
залежить від того, яким способом оплачує вам покупець.
Якшо ви продаєте свою продукцію через інтернет? і там прикріплена
кнопочка сплатити? і ви при встановленні кнопочки погоджували договір
оферти це безготівкова, але розрахункова операція і однак потрібен РРО.

Для того шоб не мати обов'язку встановлювати РРО ваш покупець
повинен вам платити по реквізитам вашого ФОПівського рахунку, до якого
може бути прив'язана і ФОПівська картка. Це реквізити в форматі IBAN.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
З рахунком ФОП проблем не має. Я вже писав, що маю кілька покупців, які розраховуються зі мною виключно в безготівковому форматі(по реквізитам перекидать кошти із свого банківського рахунку на мій)
З самого початку питання стояло що робити з продажем особистих речей. Якщо я продав свій особистий телефон через ОЛХ-доставку, чи маю я цей дохід вносити як дохід ФОП і якщо це потрібно робити, то чи буде це розрахунковою операцією. Якби я не користувався особистою картою фіз.особи, то проблем би не було, проте в сучасному світі я без таких операцій нікуди не подінусь
Личная карта к доходам ФОПа никакого отношения не имеет. Не надо поступления по ней в доход ФОПа включать.
Quote
Blick
Личная карта к доходам ФОПа никакого отношения не имеет. Не надо поступления по ней в доход ФОПа включать.
А в яких законах це написано? Хочеться бути впевненим на 100%
Якщо подумати, то так воно і має бути, але я маю з цих доходів заплатити податок 18+1.2%
*18+1.5% ПДФО та військовий збір.
Тільки до впровадження загальнообов'язкового декларування навряд хто буде це робити
Банківська таємниця працює до сих пір?
Quote
Blick
Личная карта к доходам ФОПа никакого отношения не имеет. Не надо поступления по ней в доход ФОПа включать.

До тих пір, поки податкова не виявить суттєві підприємницькі надходження.
Суму суттєвості нінаю, но чула від експертів за інформацію банків про картки
фізиків - моніторять на сайтах продажів... тим паче мобільний - це товар з критичного
переліку...

Quote
maroders2
Банківська таємниця працює до сих пір?

Якшо заблокований 5600 розблокують і підпишуть, то по суттєвим сумам думаю
податкова буде від банків отримувать інфу без проблєм(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
особиста картка та рахунок ФОП це різні речі..
на мою думку - не включати в дохід. податкова може розглядати цю сумму як готівка (вони ж не зайшли на Ваш фіпівський рахунок). чи під час перевірки Вы будете надавати виписку з особового рахунку?
можливо ті гроші Вам повернув хтось як борг, чи навпаки Ви попросили в борг.
а рух коштів по наших особистих рахунках податкова вже моніторить, не офіційно .
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000911