Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ликвидационный отчет ФОП

Відправлено користувачем maki02 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте! Не принимается ликвидационный отчет по ФОП 3 группа, был на упрощенной системе с 17.06.21 по 29.12.21, в отчете так и указываем
Оплачивал ЕСВ за все эти месяцы, указывает об этом в Додаток 1
Но при подаче приходит кв 2: "Помилка: У Додатку 1 в розділі "ВИЗНАЧЕННЯ СУМ НАРАХОВАНОГО ДОХОДУ" у таблиці є рядок за місяць поза межами періоду, що зазначений в полі "Період перебування ФО - підприємця на спрощеній системі оподаткування" Додатку 1."
но период указан правильно
Ликвидационный отчет нет возможности сдать по электронке, надо либо лично, либо письмом
Quote
MASHA_250
Ликвидационный отчет нет возможности сдать по электронке, надо либо лично, либо письмом

Для ФОПа можна - раніш ніззя було, тепер змінилось)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
maki02
Здравствуйте! Не принимается ликвидационный отчет по ФОП 3 группа, был на упрощенной системе с 17.06.21 по 29.12.21, в отчете так и указываем
Оплачивал ЕСВ за все эти месяцы, указывает об этом в Додаток 1
Но при подаче приходит кв 2: "Помилка: У Додатку 1 в розділі "ВИЗНАЧЕННЯ СУМ НАРАХОВАНОГО ДОХОДУ" у таблиці є рядок за місяць поза межами періоду, що зазначений в полі "Період перебування ФО - підприємця на спрощеній системі оподаткування" Додатку 1."
но период указан правильно

"был на упрощенной системе с 17.06.21 по 29.12.21, в отчете так и указываем" указываете с числами дат? т е 17 и 29 ставите? пробуйте 01.06.21 по 31.12.2021
я звонила на горячую линию перед новім годом, потому как тоже не могу сдать ликвидационній отчет, выдает разные ошибки... сказали, что или ножками нести или по почте......даты ставила по-разному, никак не проходит....
Значить лампічать шось, тому і не працює.
В мене дека по ЄП з ЄСВ ше з 03.01 p 09:19
досі навіть 1-ої квіташки нема...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня, коллеги! Встал вопрос- ФЛП 3 группа - в ЕДР припинено 22.12.21. Выяснилось, что не вернул финпомощь. Есть ли смысл открыть снова ФЛП и заплатить 5проц
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, ФЛП на общей системе налогооблажения, подал заявление о закрытии, дата закрытия уже в реестре светится 31.12.2021. Хочу подать отчет "ликвидационный":
1) нахожу форму F0100112
2)в 7 строчке ставлю отметку возле записи "особа,стосовно якої проведено реєстрацію припинення підприємницької або незалежної професійної діяльності..."
3)правильно ли понимаю,что в строке 2.1,ячейка месяц - посавить 12 (месяц в котором прикратили деятельность)?
Quote
volyda
да, 12
спасибо.
Бросаю в период год-не даёт поставить в строке 2.1 ячейка месяц - 12...бросаю в период Декабрь 2021....пишет не принимается форма в периоде Декабрь((
и когда в период год бросаю,пишет подайте форму F0100212.... не принимает
это снова их программные недоработки! я после мучений отправила почтой
Quote
volyda
это снова их программные недоработки! я после мучений отправила почтой
поняла,спасибо,я тоже видно так сделаю
кстати, сейчас жду ответа по F0103307, ликвидация 12-2021
Quote
volyda
Доброго дня, коллеги! Встал вопрос- ФЛП 3 группа - в ЕДР припинено 22.12.21. Выяснилось, что не вернул финпомощь. Есть ли смысл открыть снова ФЛП и заплатить 5проц

Не вернув фіндопомогу хто - ваш ФОП чи йому?!?!?!
Якшо ваш - то дата отримання і кому надавалась - як ФОПу,
чи як фізособі?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Підкажіть будь ласка, ФОП 2 група закрився 13.05.22 року. Яку форму звіту я повинна подати F0103405 (річна 1-2 група) чи F0103307 (квартальная).
Звісно річну - в другій групі ж річний звіт - головне відмітить шо це ліквідаційна.
От не скажу мінялась чи ні вимога про подачу ліквідаційної в терміни 30-ть днів
з дати припинення у реєстрі - наче не зустрічала шо це мінялось, але може
просто не потрапило на очі...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Звісно річну - в другій групі ж річний звіт - головне відмітить шо це ліквідаційна.
От не скажу мінялась чи ні вимога про подачу ліквідаційної в терміни 30-ть днів
з дати припинення у реєстрі - наче не зустрічала шо це мінялось, але може
просто не потрапило на очі...
Дякую
Відповідь від аудитора:
"Відповідь на запитання: ФОП на 1-2 групі ЄП подає Декларацію платника ЄП за формою F0103405 за звітний період рік. Однак, якщо ФОП на 1-2 групі ЄП припиняє діяльність в середині року, то він подає звітність за квартал у якому припинено діяльність. В такому випадку подається Декларація за формою F0103307 за звітний період три квартали (оскільки форма F0103405 не передбачає подання за квартал, півріччя чи три квартали), якщо ФОП припинив діяльність у вересні. У Декларації заповнюється розділ ІІ для ФОП на 1 групі ЄП та 2гр відповідно. Якщо ФОП припинив діяльність у жовтні, то він подає Декларацію за рік за формою F0103405 разом з Додатком 1 ЄСВ. Декларацію за формою F0100112 подають ФОП нам загальній системі оподаткування. "
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034699999999999