Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Форма отчета для фоп 2 группа

Відправлено користувачем Люда 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите плизззз
Регистрация фоп 01 11 21 с 01 12 21 на едином 2 группа
Отчеты в кабинете, дека про майновий стан какую форму брать F0100112 или F0100212? дека по единому налогу форма F0103404 или F0003307?
Для 2-ої групи дека по ЄП - F0103405, а майнової F0100112.
Інша майнова то для просто фізиків та самозайнятих (фермери, нотаріуси, адвокати і т.п.)



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Для 2-ої групи дека по ЄП - F0103405, а майнової F0100112.
Інша майнова то для просто фізиків та самозайнятих (фермери, нотаріуси, адвокати і т.п.)

Шустрик, огромное Вам СПАСИБО!!!


ФОП 2 гр с 4 кв. перешел на общую систему, за 9 мес подана дека...307, та.что для 3 гр, поэтому возникла необходимость подать уточнюючу за 9 мес для 2 гр. В ЭК такой возможности нет...за 9 мес только дека для 3 гр...как решить вопрос..кто-то сталкивался?
Quote
Kisulya
ФОП 2 гр с 4 кв. перешел на общую систему, за 9 мес подана дека...307, та.что для 3 гр, поэтому возникла необходимость подать уточнюючу за 9 мес для 2 гр. В ЭК такой возможности нет...за 9 мес только дека для 3 гр...как решить вопрос..кто-то сталкивался?

Чому це нема - є. Заходите в уточнюваний період. Вибираєте
потрібну деку, нажимаєте створити. Випадає вікно з назвою
документу і безліччю віконець: період, стан документа і ін.
І от в стані документу є вибір: звітний документ, новий звітний
документ і уточнюючий документ.
Треба вміть правильно користуватись winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Справа у тому, що там дека тільки для 3 групи
Quote
Kisulya
Справа у тому, що там дека тільки для 3 групи

А вам виключно другу треба поправить?!?!?!
Тоді подаєте в періоді рік форму 3405 - проставляєте
потрібні цифри, а вже опісля її прийняття подаєте
річну 3307. От тільки треба подумать чи показувать
в річній 3307 цифри за 2-гу групу чи ні, шоб не задвоїло.
В мене дуже грамотна інспектор по ФОПам, можливо
ви б своїй передзвонили і вона вам підкаже чи задвоїть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик,дуже дякую за бажання допомогти. Мій інспектор не має чіткої відповіді..."спробуйте так, а потім отак..." ФОП не перебував на 3гр, але дека при переході на загальну з 4кв. надана по 3гр. з дод.ЄСВ. Мені необхідно скасувати цю деку та надати вірну (по 2гр) Уточнююча з нулями не приймається...Думаю, залишити її та подати річну по 2 гр без додатка 1 (ЄСВ).. Інших варіантів не бачу...(чи,може,не бачу...)
А для чого Ви уточнюєте 9 місяців? Ви відмітили в декларації ...307, пункт 8.2, про перехід ,там пише ,що подається за останній податковий звітний період в якому здійснено цей перехід. Тепер Вам треба здати майнову за 4 квартал і все. Я так розумію.
Quote
Kisulya
Шустрик,дуже дякую за бажання допомогти. Мій інспектор не має чіткої відповіді..."спробуйте так, а потім отак..." ФОП не перебував на 3гр, але дека при переході на загальну з 4кв. надана по 3гр. з дод.ЄСВ. Мені необхідно скасувати цю деку та надати вірну (по 2гр) Уточнююча з нулями не приймається...Думаю, залишити її та подати річну по 2 гр без додатка 1 (ЄСВ).. Інших варіантів не бачу...(чи,може,не бачу...)

Загляньте в лічку)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня! щойно побачила, що за 2020 рік у звітності фопа 2 група помилково заповнила щомісячні авансові внески для 1 групи-розділ 2, замість розділу 3-для 2 групи, як виправити?
А як нараховано в кабінеті?!?!?!
Якшо все вірно - я б не чіпала т-т-т...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та как-то вообще непонятно, зачем мы это заполняем. В кабинете начисления от деки не зависят, они ЕН на год вперед начисляют по своим данным.

Обнаружила, что в Медке в деке для 2 группы заполняется крестик периода, что уточняется, хотя ж мы ничего не уточняем. Кто-то сдавал уже? Принимается с тем лишним крестиком?
Quote
Blick
Та как-то вообще непонятно, зачем мы это заполняем. В кабинете начисления от деки не зависят, они ЕН на год вперед начисляют по своим данным.

Обнаружила, что в Медке в деке для 2 группы заполняется крестик периода, что уточняется, хотя ж мы ничего не уточняем. Кто-то сдавал уже? Принимается с тем лишним крестиком?
Да, в ЭК крестик везде и не удаляется...налоговая сказала не обращать внимание...
Спасибо. Значит можно сдавать, а то ж зашугали уже теми крестиками.smiling smiley
Подскажите пжл. В 2021 в первом квартале перешли с 3ей группы на 2ю. За 1 квартал отчетность подана. Я правильно понимаю, сейчас я подаю годовую по форме F0103405(для 1-2 группы)? Или я должна заполнять форму квартальную?
Quote
aleeeenka
Подскажите пжл. В 2021 в первом квартале перешли с 3ей группы на 2ю. За 1 квартал отчетность подана. Я правильно понимаю, сейчас я подаю годовую по форме F0103405(для 1-2 группы)? Или я должна заполнять форму квартальную?
Да,правильно
Quote
aleeeenka
Подскажите пжл. В 2021 в первом квартале перешли с 3ей группы на 2ю. За 1 квартал отчетность подана. Я правильно понимаю, сейчас я подаю годовую по форме F0103405(для 1-2 группы)? Или я должна заполнять форму квартальную?

Зараз вам потрібно подать річний, наростаючим підсумком
і з сумою по 3-ій групі 1-го кварталу і за 2-4 квартали по 2-й
групі. Оскільки в звіті буде і 3-тя група, то вам слід подать
F0103307, а вже за наступний рік подаватимете F0103405...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А можете подсказать согласно какой нормы. Я нашла в кодексе только : "296.5.1. Платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі .......або самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої (фізичні особи - підприємці) груп..." Исходя из нее я так понимаю, что если 1-2 группа переходит в 2-3 группу, то подают квартальную форму. Но у меня наоборот из 3ей переход во 2ю.
Нажаль технічні момєнти в їх кабінєті - не всіХда відповідають
хоч какимсь нормам законодавства(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00071199999999993