Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Очет по ЕСВ - додаток

Відправлено користувачем SvinkaB 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
А если ФОП работает в ТОВ, и за него там 2021 год платили ЕСВ, ему надо пустой додаток подавать?
сама ищу, в налоговой по 0800... сказали что не подавать, гуглю- подавайте с прочерками. У меня 2 группа, сегодня подала с прочерками, жду 2ю квитанцию, по факту отпишусь.
Подаєте, але в графах де мали би бути цифри
ставите нулі, там де процент відповідно 22.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


с прочерками не принят, пульнула вчера без додатка- принят. Теперь думаю, подать ли по совету Шустрика новый звитный...
Quote
Альонка
с прочерками не принят, пульнула вчера без додатка- принят. Теперь думаю, подать ли по совету Шустрика новый звитный...

Читала в ФБ - податківці радять з нулями)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Альонка
с прочерками не принят, пульнула вчера без додатка- принят. Теперь думаю, подать ли по совету Шустрика новый звитный...
Читаю свежий номер "Бухгалтер 911:
ФОП, які мають основне місце роботи, звільняються від сплати ЄСВ за себе за ті місяці звітного періоду, за які роботодавець сплатив за них ЄСВ у розмірі не менше мінімального страхового внеску.
.......
Якщо роботодавець за всі місяці 2021 року сплачував за ФОП за основним місцем роботи ЄСВ у розмірі не менше за мінімальний страховий внесок, то все гаразд. Звільнення працює в усіх місяцях. Додаток 1 можна не подавати.
спасибо всем)- пепеподавать не буду, принят же
А якщо ФОП платник на загальній системі, поацює в ТОВ як найманий,роботодавець сплачує ЄСВ, Дохід по ФОп є (до 50000 грн), додаток ЄСВ до річної деклараціі подається?
Пишуть шо треба подати, аби податкова не нараховувала на ФОПа ЄСВ,
але з нулями (не прочерками, а саме нулями) в показниках:
0 - 22 - 0



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую.Зрозуміло.
Добрый день.
ФОП 2 группа. Хочу сдать отчет по ЕСВ за 2021 год.
Не могу найти в ЕК бланк для подачи. Раньше это был додаток 5 и таблица 1. Сейас не могу найти. Что-то поменялось? не могу понять.
Quote
irina1111
Добрый день.
ФОП 2 группа. Хочу сдать отчет по ЕСВ за 2021 год.
Не могу найти в ЕК бланк для подачи. Раньше это был додаток 5 и таблица 1. Сейас не могу найти. Что-то поменялось? не могу понять.

Зараз ви можете подать лише по новій формі об'єднану з декою по єдиному.
І за 2021-й вона і подається.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Добрый день.
ФОП 2 группа. Хочу сдать отчет по ЕСВ за 2021 год.
Не могу найти в ЕК бланк для подачи. Раньше это был додаток 5 и таблица 1. Сейас не могу найти. Что-то поменялось? не могу понять.

Зараз ви можете подать лише по новій формі об'єднану з декою по єдиному.
І за 2021-й вона і подається.

Я все прозевала как всегда и уже подала деклараию по ЕН без этого додатка. Как исправить? Подать заново декларацию с пометкой " Звітна нова" или один додаток по есв можно отправить?
звитна нова- я так переподала сегодня, с пустым додатком (в звитном подала без додатка, тоже 2 группа, но у меня не было начислений- платит работодатель). А Вам даже если не пустой- все-равно звитна нова
Quote
Альонка
звитна нова- я так переподала сегодня, с пустым додатком (в звитном подала без додатка, тоже 2 группа, но у меня не было начислений- платит работодатель). А Вам даже если не пустой- все-равно звитна нова

А в не знаете, декларацию надо заполнить также как я ее первій раз подала + додаток заполненный? Или декларацию пустую + додаток?
Декларацию с цифрами. Нова звитна отменяет звитну.
Quote
Blick
Декларацию с цифрами. Нова звитна отменяет звитну.
Спасибо за ответ smiling smiley
Як взагалі відобразити ці карантинні канікули за січень-травень в додатку? якщо я ставлю, за рекомендаціями і зразком з нету, сума доходу по 6000 грн, а сума ЄСВ по 0, то не приймає, і ще помилку видає по частині "період перебування на єп" - якщо ставлю з 01.01.2021 по 31.01.2021, відповідно мають бути і суми і ЄП і ЄСВ за весь період. Виходить, що потрібно:
1- або проставляти цифри за 1 кв., і повну суму за 2 кв. (це по ЄП), та ЄСВ за всі 12 місяців; - і все це доплатити?!
2 - або проставляти період з 01.06.2021 по 31.12.2021. Тоді мене цікавить чи зарахують період січень - травень в стаж?!
Quote
Mamochka
Як взагалі відобразити ці карантинні канікули за січень-травень в додатку? якщо я ставлю, за рекомендаціями і зразком з нету, сума доходу по 6000 грн, а сума ЄСВ по 0, то не приймає, і ще помилку видає по частині "період перебування на єп" - якщо ставлю з 01.01.2021 по 31.01.2021, відповідно мають бути і суми і ЄП і ЄСВ за весь період. Виходить, що потрібно:
1- або проставляти цифри за 1 кв., і повну суму за 2 кв. (це по ЄП), та ЄСВ за всі 12 місяців; - і все це доплатити?!
2 - або проставляти період з 01.06.2021 по 31.12.2021. Тоді мене цікавить чи зарахують період січень - травень в стаж?!

В тих місяцях де канікули спробуйте поставити 0 - 22 - 0



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
пакет не прийнято((((
пише щодо помилки в періоді.........чи писати з 01.06.2021 - 31.12.2021?
Quote
Mamochka
пакет не прийнято((((
пише щодо помилки в періоді.........чи писати з 01.06.2021 - 31.12.2021?
Я зазначала період 01.01-31.12, з січня по травень 0-22-0. Прийнято.
Quote
Mamochka
Як взагалі відобразити ці карантинні канікули за січень-травень в додатку? якщо я ставлю, за рекомендаціями і зразком з нету, сума доходу по 6000 грн, а сума ЄСВ по 0, то не приймає, і ще помилку видає по частині "період перебування на єп" - якщо ставлю з 01.01.2021 по 31.01.2021, відповідно мають бути і суми і ЄП і ЄСВ за весь період. Виходить, що потрібно:
1- або проставляти цифри за 1 кв., і повну суму за 2 кв. (це по ЄП), та ЄСВ за всі 12 місяців; - і все це доплатити?!
2 - або проставляти період з 01.06.2021 по 31.12.2021. Тоді мене цікавить чи зарахують період січень - травень в стаж?!

Податківці у підкатегорії 107.01.07 "ЗІР" навели правила заповнення розд. 9 додатку 1 до декларації для фізосіб-«єдинників» І групи через їхнє звільнення від ЄСВ за січень-травень 2021 року.

ФОП – платники єдиного податку першої групи, які звільняються від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску з січня по травень 2021 року на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), у графах 2, 3, 4 розд. 9 Додатка 1 до декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця в розрізі рядків січень, лютий, березень, квітень, травень звітного 2021 року – проставляють нулі.
При отсутствии у плательщика чистого дохода (прибыли) или доли распределенного дохода в отчетном периоде или в отдельном месяце отчетного периода проставляются нули.

Источник: разъяснение ГНС из категории 201.06 раздела "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Вывод: Додаток по ЕСВс 0,00 ФОПу на общей системе подать нужно.
Quote
Dimaxa
При отсутствии у плательщика чистого дохода (прибыли) или доли распределенного дохода в отчетном периоде или в отдельном месяце отчетного периода проставляются нули.

Источник: разъяснение ГНС из категории 201.06 раздела "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Вывод: Додаток по ЕСВс 0,00 ФОПу на общей системе подать нужно.

Якщо У ФОПа звільнення по ЄСВ, то потрібно подавать з нулями.
Коли ж, наприклад, ФОП пенсіонер і не платить ЄСВ по "опрєдєлєнію"
то додаток взагалі не подаєцця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в самом отчете ссылка №8 что Додаток 1 не подается если

8) Додаток 1 є невід'ємною частиною декларації, подається та заповнюється фізичними особами - підприємцями - платниками єдиного податку першої - третьої груп, відповідно до пунктів 296.2 та 296.3 статті 296 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України, та які є платниками єдиного внеску відповідно до пункту 4 частини першої статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Додаток 1 не подається та не заповнюється зазначеними платниками,за умови дотримання ними вимог,

визначених частинами четвертою та шостою статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" , що дають право на звільнення таких осіб від сплати за себе єдиного внеску. Такі особи можуть подавати Додаток 1 виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

т.е. если за ФОПа оплачен ЕСВ не меньше минималки -Дод 1 можно не подавать
Підкажіть будь-ласка може хто стикався:
ФОП у першому кварталі був загальником, з 1 квітня перейшов на спрощену 3 група
Подаю зараз два звіти:
1. За рік єдинника, в додатку 1 пишу, що перебував на спрощеній з 01.04.2021 по 31.12.2021, проставляю дані за місяці з квітня по грудень. все прийнялось, нарахування в кабінеті бачу
2. За рік майнову загальника з додатком 1, в додатку вказує, що перебував на загальній з 01.01.2021 по 31.03.2021, проставляю дані за місяці з січня по березень. НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ, видає помилку, що період перебування на загальній треба ставити по 31.12.2021 р.

окей, роблю висновок, що так як подаю річну, воно хоче період весь рік, хоча раніше точно були правила при переході серед року на спрощену, єсв і майнову загальника все одно в кінці року здавати
подаю квартальну майнову за 1й квартал разом з додатком (звичайно пише, що термін минув) і НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ (порушення цілісності....)

Шо я роблю не так??? І все одно мені не дає спокою думка, що за перший квартал подавать не треба
Quote
nyibuh1
Підкажіть будь-ласка може хто стикався:
ФОП у першому кварталі був загальником, з 1 квітня перейшов на спрощену 3 група
Подаю зараз два звіти:
1. За рік єдинника, в додатку 1 пишу, що перебував на спрощеній з 01.04.2021 по 31.12.2021, проставляю дані за місяці з квітня по грудень. все прийнялось, нарахування в кабінеті бачу
2. За рік майнову загальника з додатком 1, в додатку вказує, що перебував на загальній з 01.01.2021 по 31.03.2021, проставляю дані за місяці з січня по березень. НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ, видає помилку, що період перебування на загальній треба ставити по 31.12.2021 р.

окей, роблю висновок, що так як подаю річну, воно хоче період весь рік, хоча раніше точно були правила при переході серед року на спрощену, єсв і майнову загальника все одно в кінці року здавати
подаю квартальну майнову за 1й квартал разом з додатком (звичайно пише, що термін минув) і НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ (порушення цілісності....)

Шо я роблю не так??? І все одно мені не дає спокою думка, що за перший квартал подавать не треба

А коли був на загальній - доходи були?!?!?!
Якшо не було - мав право не платити ЄСВ, то і додаток 1 до майнової подавать не треба...
Єдине не забудьте показать доходи по єдиному в майновій...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Слышала, что майнову с додатком они еще до ума не довели, поэтому не принимается и всякие ошибки выдает.
Quote
Шустрик

Підкажіть будь-ласка може хто стикався:
ФОП у першому кварталі був загальником, з 1 квітня перейшов на спрощену 3 група
Подаю зараз два звіти:
1. За рік єдинника, в додатку 1 пишу, що перебував на спрощеній з 01.04.2021 по 31.12.2021, проставляю дані за місяці з квітня по грудень. все прийнялось, нарахування в кабінеті бачу
2. За рік майнову загальника з додатком 1, в додатку вказує, що перебував на загальній з 01.01.2021 по 31.03.2021, проставляю дані за місяці з січня по березень. НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ, видає помилку, що період перебування на загальній треба ставити по 31.12.2021 р.

окей, роблю висновок, що так як подаю річну, воно хоче період весь рік, хоча раніше точно були правила при переході серед року на спрощену, єсв і майнову загальника все одно в кінці року здавати
подаю квартальну майнову за 1й квартал разом з додатком (звичайно пише, що термін минув) і НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ (порушення цілісності....)

в тому й справа, шо були... і ЄСВ сплачувався, ФОП не хоче, щоб випадав стаж

Шо я роблю не так??? І все одно мені не дає спокою думка, що за перший квартал подавать не треба

А коли був на загальній - доходи були?!?!?!
Якшо не було - мав право не платити ЄСВ, то і додаток 1 до майнової подавать не треба...
Єдине не забудьте показать доходи по єдиному в майновій...
Quote
Шустрик

Підкажіть будь-ласка може хто стикався:
ФОП у першому кварталі був загальником, з 1 квітня перейшов на спрощену 3 група
Подаю зараз два звіти:
1. За рік єдинника, в додатку 1 пишу, що перебував на спрощеній з 01.04.2021 по 31.12.2021, проставляю дані за місяці з квітня по грудень. все прийнялось, нарахування в кабінеті бачу
2. За рік майнову загальника з додатком 1, в додатку вказує, що перебував на загальній з 01.01.2021 по 31.03.2021, проставляю дані за місяці з січня по березень. НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ, видає помилку, що період перебування на загальній треба ставити по 31.12.2021 р.

окей, роблю висновок, що так як подаю річну, воно хоче період весь рік, хоча раніше точно були правила при переході серед року на спрощену, єсв і майнову загальника все одно в кінці року здавати
подаю квартальну майнову за 1й квартал разом з додатком (звичайно пише, що термін минув) і НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ (порушення цілісності....)

Шо я роблю не так??? І все одно мені не дає спокою думка, що за перший квартал подавать не треба

А коли був на загальній - доходи були?!?!?!
Якшо не було - мав право не платити ЄСВ, то і додаток 1 до майнової подавать не треба...
Єдине не забудьте показать доходи по єдиному в майновій...


в тому й справа, шо були доходи і видатки були, і ЄСВ сплачувався, бо ФОП не хоче щоб випадав стаж
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042499999999998