Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Пропущений звіт

Відправлено користувачем ОЛЕ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Пропущений звіт
Доброго дня,
ФОП 3 групи Єдиний податок на 5% не надав звіт за 1 кв.2022 р. по єдиному податку. Зараз подав звіт за 1 півріччя. Чи подавати пропущений звіт за 1 квартал?
А податок був сплачений?! Шо в призначенні платежу писали?!
А як ви заповнювали рядок про сплачений податок за попередній період?!
Дохід за 1-й квартал був?!
Можуть сприйняти шо тіпа не було доходу і ви не подали, а при перевірці
виявиться шо дохід був.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А якщо пропущено звіти з ЄСВ за кілька минулих років. Чи треба подавати за періоди до 2019 року? Підприємець вже закрився, аж тут податкова згадала, що звіти не надані, штрафи-пені не зібрані


Quote
panysiamailru
А якщо пропущено звіти з ЄСВ за кілька минулих років. Чи треба подавати за періоди до 2019 року? Підприємець вже закрився, аж тут податкова згадала, що звіти не надані, штрафи-пені не зібрані

Ви тільки про штрафи-пені думаєте, а шо людині не буде даних для нарахування пенсії...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну це не я думаю, а та сама людина, яка була підприємцем і не стежила за законодавством і хотіла менше податків сплачувати. Мене попросили про допомогу, а я не розумію нащо подавати звітність нульову за такі давні періоди. І геть заплуталася за даними, що є в його кабінеті електронному. Бо за 2017 рік ЄСВ нараховано єдиною сумою 9 лютого 2018, на підставі якого документу не бачу. Але податкова просить за цей період нульовий звіт (або так підприємець почув, може і не нульовий, але ж ЄСВ вже нараховано і сплачено). А в 2018 ще цікавіше. За 3 квартали поквартально є нарахування. За 4 немає. І податкова просить надати звіт із сумою лише за 4 квартал. І ось я думаю, що в податкової будуть підстави нарахувати штрафи за несвоєчасно надані звіти, а за цим, що із цифрами ще й штраф та пеню треба розрахувати та сплатити відразу.

Дякую за цінну оцінку ситуації, якої не могли знати)

По ділу щось знаєте підказати?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050800000000001