Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

КВЕД

Відправлено користувачем iryna150193 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
КВЕД
Допоможіть, чи вірно думаю. 1ий ФОП загальна система
47.25 роздрібна торгівля напоями в спец. магазинах. + 47.19. інші види роздрібної торгівлі в неспеціал.магазинах ( побутова хімія). 2ий ФОП єдиний податок ( продукти + будуть запікатися куповані напівфабрикати в печі ( піца та інші)( не мікрохвильовка, а піч як для піци) 47.19 інші види роздрібної торгівлі в неспеціал. магазинах і 56.10 діяльність ресторанів, кафе, надання послуг мобіл. харчування. Чи вірно я підібрала КВЕД. Чи потрібно ще додати ще якісь вид діяльності ?Ну бо прочитала що будуть великі проблеми якщо невірний КВЕД. Допоможіть будь ласка.
Re: КВЕД
Все норм...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: КВЕД
Ми можемо до загальної системи додати КВЕД 56.30 обслуговування напоями ( чай, кава з автоматів в магазині) і якщо надумаємо виготовляти піццу, випічку власноруч, який КВЕД необхідно додати, я розумію що з секції виробництво, але не знаю який саме. Дуже дякую що відгукнулись.


Re: КВЕД
56.30 - це більш для вендінгових апаратів за межами закладу.
А по піці вам буде достатньо 56.10 - почитайте уважно розшифрування
КВЕДів...
[kved.ukrstat.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: КВЕД
може ще хтось мені підкаже,
КВЕД 82.11 надання комплексних щоденних адміністративних послуг, таких як послуги служби приймання, фінансове планування, складання рахунків і ведення записів, послуги відносно персоналу і послуги кореспонденції тощо, які надаються на договірній основі або за винагороду - що це може бути практично?
Re: КВЕД
З опису КВЕДу:

Цей клас не включає:
надання тільки одного певного виду послуг, див. клас відповідно до здійснюваного виду діяльності

Думаю шось на кшалт секретарських чи послуг консультанта, але в комплексі
всіх, або майже всіх перерахованих в описі послуг.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: КВЕД
Доброго дня, підкажіть. ФОП 3а группа кафе. Є комплексні обіди. Заключає договір з підприємством на харчування робітників. І окремо йому сплачують за картки - облікові, які видає підприємство своїм робітникам, що будуть ходити обідати. Я розумію, що продаж цих карток це вже окремий КВЕД. Але який? Заздалегідь дякую за допомогу.
Re: КВЕД
Підкажіть будь ласка, якщо підприємство планує розширятися, допустимо оформлювати доставку продуктів і готових страв або здійснювати кайтеринг (тут до речі відмінне обладнання для цього напряму). //technofood.com.ua/shop/category/oborudovanie-dlia-keiteringa[/url], кайтеринг дійсно на даний момент розумний вибір) То підкажіть будь ласка до якої системи КВЕД необхідно додасться?
Re: КВЕД
Підкажіть будь ласка, якщо підприємство планує розширятися, допустимо оформлювати доставку продуктів і готових страв або здійснювати кайтеринг (тут до речі відмінне обладнання для цього напрямку [technofood.com.ua] ), кайтеринг дійсно на даний момент розумний вибір) То підкажіть будь ласка до якої системи КВЕД необхідно додасться?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031800000000001