Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП чи потрібно РРО? продаж через сайт Розетка оплата через ЕВО пей

Відправлено користувачем lums8888 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добри день.
я тогую на маркет плейсі Розетка, та планував передати їм товар на Фуфілмент та наладити видачу товарів через їх точки виачи Розетка, оплату покупці можуть робити в точці видачі Розетка (налічка, карта).

Також підключити оплату за товари на сайті розетка та пром через Фінансову компанію ЕВО пей.
Задав питанні компанії ФК евопей:

1 - я від свого фоп віддав товар на фуфілмент (чи передаю товар для пересилки в токчку видачи Розетка), далі його розетка передала в свою точку видачі, кліент оплатив там наличкой чи картою и хочет получить фискальний чек.хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? Розетка? чи мій ФОП?

Відповідь Ево пей
При оплаті в точці видачі Розетка через касу фінансової компанії ТОВ "ФК ЕВО" ініціюється переказ коштів від покупця фізичної особи до продавця юридичної особи або фізичної особи підприємця з якими у фінансової компанії є договір на переказ коштів, відповідно покупець отримує квитанцію щодо переказу коштів де вказана інформація про платника (покупця), отримувача (продавця), суму та інші обовʼязкові реквізити. Видача фіскального чека - це обовʼязок продавця відповідно до Податкового кодексу України при реалізації товарів або послуг в разі необхідності при такому виді оплати як безготівковий переказ коштів (аналог каси банка).

друге питання
2 - я підключаю на Розетке онлайн оплату на Рахунок через Ево пей... покупець сплатив на сайті за товар картою, Хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? Розетка? чи мій ФОП?

відповідь ФК
Фінансова компанія клієнту видає квитанцію про переказ коштів (деталі є в питанні 1), а фіскальний чек продавець в разі якщо це вимагається відповідно до законодавства. Якщо фіскальний чек потрібно формувати і передавати, то потрібно вкладати його в товар або на імейл клієнту.

3 питання
3 - я підключаю на Проме Пром оплату через ФК ево на рахунок фоп. далі покупець сплатив на сайті за товар картою, Хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? (пром не відает тут чеки, понтно) чи мій ФОП?

відповідь
Фінансова компанія клієнту видає квитанцію про переказ коштів (деталі є в питанні 1), а фіскальний чек продавець в разі якщо це вимагається відповідно до законодавства. Якщо фіскальний чек потрібно формувати і передавати, то потрібно вкладати його в товар або на імейл клієнту.

Я так розумію що в цьому випадку такі оплати мають бути фискалізовані через РРО мого ФОПа, тоїсть дорівнюються к еквайрінговим платежам як то Ликпей портмоне та інші...

прошу дати відповідь по фіскалізації оплат от покупців.
Почитайте думку ДПС:

[kr.tax.gov.ua]

Коротко про ваш випадок:
Налаштовуючи оплату через ЕВОпей ви підписуєте з ФК "ЕВО" договір "оферти"
і тоді платіж через таку платіжну систему за товар (окрім послуг - там рро/прро не
потрібен) ви, як ініціатор платежу, маєте видати чек і надіслати з товаром покупцю.
Це може бути і ПРРО і тоді ви надсилаєте "віртуальний" чек через Вайбер, Телеграм
чи на мейл покупця - так зручніше, не треба вкладати в коробку з товаром.
Чек має бути на суму, яку ви заявили при виборі товару, а не на ту сумму, що надійде
вам на рахунок - бо в вашій сумі будуть вирахувані комісійні %% за платіж.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043900000000002