Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сплата ЄП з серпня та ПРРО

Відправлено користувачем irina1111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день, шановні форумчані!
Підкажіть будь ласка, я ФОП 2 група зареєстрована в м.Запоріжжя, зараз знаходжусь в Київській області.
Питання стосовно сплати ЄП та ПРРО.

1. З серпня 2023 року ФОП зареєстрований на ТОТ або теріторіїї де ведуться бойві дії може не сплачувати ЄП. Запоріжжя попадає в цей список? Ніде не можу знайти. Начебто частина області окупована та під містом бої, а саме місто -ні. Чи повинна сплачувати в любому випадку так як заходжусь зараз в іншому регіоні і тут у мене буде зареєстований ПРРО?

2. Стосовно ПРРО.
До війні користувалась ПРРО Вчасно каса. Спочатку війни- перестала. Зараз знову хочу ії підключити. Достатньо однієї ціїє програми для електорних чеків чи обовязово зараз ставити ще і ПОС термінал?
1. Шукайте по КАТОТТГ:

[minre.gov.ua]

2. Відносно ПОС терміналу - залежить від кількості населення
в пункті де ви проводитимете діяльність:

[zakon.rada.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую. Стосовно міста знайшла. Воно попадає під добровільну сплату ЄП.
Але питанния все одно залишаеться відкритим. Якщо магазин працює в Київській області і ПРРО зареєсторвано за адресою магазину, то як в такому випадку?


Quote
irina1111
Добрий день, шановні форумчані!
Підкажіть будь ласка, я ФОП 2 група зареєстрована в м.Запоріжжя, зараз знаходжусь в Київській області.
Питання стосовно сплати ЄП та ПРРО.

1. З серпня 2023 року ФОП зареєстрований на ТОТ або теріторіїї де ведуться бойві дії може не сплачувати ЄП. Запоріжжя попадає в цей список? Ніде не можу знайти. Начебто частина області окупована та під містом бої, а саме місто -ні. Чи повинна сплачувати в любому випадку так як заходжусь зараз в іншому регіоні і тут у мене буде зареєстований ПРРО?

2. Стосовно ПРРО.
До війні користувалась ПРРО Вчасно каса. Спочатку війни- перестала. Зараз знову хочу ії підключити. Достатньо однієї ціїє програми для електорних чеків чи обовязово зараз ставити ще і ПОС термінал?

Извинте, но я себе всю голову уже поломал, пытаясь осмыслить, что они имелли ввиду - ФОП зареєстрований на ТОТ або теріторіїї де ведуться бойві дії може не сплачувати ЄП - но как это связанно с - Території можливих бойових дій. Ведь Запорожье попало в список можливих бойових, так на нас рапсрастранеться освождение или нет?
11. Установити, що з 1 серпня 2023 року фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку першої та другої групи, податкова адреса яких знаходиться на територіях бойових дій або на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях України станом на дату початку бойових дій або тимчасової окупації, мають право не сплачувати єдиний податок за період з першого числа місяця, в якому почалися бойові дії на відповідній території, виникла можливість бойових дій або почалася тимчасова окупація такої території, до останнього числа місяця, в якому було завершено такі активні бойові дії, припинено можливість бойових дій або завершено тимчасову окупацію.

Я так розумію, що підкреслене дає право на застосування цього пункту для територій можливих бойових дій.
Quote
Blick
11. Установити, що з 1 серпня 2023 року фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку першої та другої групи, податкова адреса яких знаходиться на територіях бойових дій або на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях України станом на дату початку бойових дій або тимчасової окупації, мають право не сплачувати єдиний податок за період з першого числа місяця, в якому почалися бойові дії на відповідній території, виникла можливість бойових дій або почалася тимчасова окупація такої території, до останнього числа місяця, в якому було завершено такі активні бойові дії, припинено можливість бойових дій або завершено тимчасову окупацію.

Я так розумію, що підкреслене дає право на застосування цього пункту для територій можливих бойових дій.

Дякую, саме так думаю. Подал 0 за прошлый год, дальше посмотрим...
Доброго вечора . Підкажіть , будь ласка, фоп віддав товар на фуфілмент, далі його розетка передала в свою точку видачі, кліент оплатив там готівкою чи картою. Фопу кошти зайшли на р/р від ТОВ ЕВО..Хто має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? Розетка? чи мій ФОП?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036400000000003