Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 1 група перехідний період

Відправлено користувачем Snnat 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Зареєстрували ФОП 1 групи (перукар) 04.03.2024 р. З 01.04.2024 р. буду працювати на спрощеній системі.
Тут наче все зрозуміло. Єдиний податок+ ЄСВ (добровільно на період воєнного стану)

Але як бути з березнем? Я вважаюсь на загальній системі і маю обовязково заплатити ЄСВ?
+ ПДФО і військовий, якщо буде дохід на ФОП карті?

і якщо я користувалась в цей період особистою кредитною карткою, а потім поповнювала через термінал, це теж буде вважатись доходом?

І сподіваюсь мені РРО не потрібен, щоб приймати готівку від клієнтів?

Буду дуже вдячна за відповідь!
ЄСВ не обов'язково для всіх категорій ФОП, якшо
страховий стаж вам непотрібен.

Якшо отримуєте дохід в березні хоч і на особисту карту,
декларувать і відповідно сплатити ПДФО і ВЗ ви повинні.

РРО/ПРРО для першої групи не потрібен, хоча
розрахунки на карту, не тільки готівкові розрахунки,
є розрахунковою операцією і повинна проводитись
через РРО/ПРРО - але ви звільнені від обов'язку.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, дякую за відповідь!


Звучить, як те, що вам доведеться розібратися з декількома аспектами вашої нової діяльності. Давайте проаналізуємо ваші питання:

1. **Єдиний внесок на загальних умовах (ЄСВ) за березень**: Так, якщо ви зареєструвалися як ФОП 1 групи з 4 березня 2024 року, і ваша діяльність розпочнеться з 1 квітня 2024 року, то вам дійсно потрібно буде сплатити ЄСВ за місяць березень за загальним режимом.

2. **ПДФО і військовий збір на доходи на ФОП картці**: Так, якщо у вас будуть доходи на ФОП картці у березні, вам потрібно буде сплатити ПДФО і військовий збір з цих доходів, згідно з податковим законодавством вашої країни.

3. **Користування особистою кредитною карткою та поповнення через термінал**: Звичайно, будь-які доходи, які ви отримуєте від своєї діяльності, будуть вважатися доходом і підлягатимуть оподаткуванню, незалежно від того, чи отримані вони на особисту кредитну картку, чи на ФОП картку. Тому вам потрібно буде врахувати ці доходи при обчисленні податків.

4. **РРО (Реєстратор Розрахункових Операцій)**: Якщо ви приймаєте платежі від клієнтів готівкою, вам, можливо, доведеться встановити РРО згідно з місцевими податковими правилами. Рекомендую проконсультуватися з місцевим бухгалтером або фахівцем з податкового права, щоб отримати конкретні поради щодо вимог вашої країни.

Не забувайте про важливість ведення правильного обліку вашої діяльності та вчасного виконання всіх податкових зобов'язань. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна додаткова допомога, звертайтеся!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032100000000002