Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Підприємці та бухгалтери. Єдиний податок. Діяльність в 2012 році.

Відправлено користувачем Karolina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Доброго дня, допоможіть розібратись!
Виявили помилку за 2012 рік при обчисленні суми сплати єдиного податку. Зараз подаючи уточнюючу декларацію виникає питання: "Чи нараховувати штрафну санкцію та пеню?", адже у Податковому кодексі міститься пункт 7 Підрозділу 10 Перехідних положень, згідно якого штрафні санкції до платників єдиного податку за порушення у 2012 році порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій платника єдиного податку та повноти сплати сум єдиного податку платниками не застосовуються.Отже питання: Чи нараховувати штрафну санкцію та пеню, подаючи декларацію у 2013 році?! Дякую.
Quote
Karolina
Quote
Хельга
По поводу бухгалтерии и аудита.... Есть еще КВЕД 74.14.0 (по старому) - Консультування з питань комерційної діяльності і управління - на первое время должно прокатить, а потом посмотрим.
Я, вот, тоже пока не могу определиться, а завтра уже 16 число, надо определяться с упрощенной или переходить на общую.

Конечно, это полный бред, что бухгалтера не могут быть на упрощенке. И так от этой бухгалтерии тошнит, так еще и свою придется вести.

Посмотрите здесь: [kved.ukrstat.gov.ua] мне кажется это не подойдет по-новым КВЕДам, или я ошибаюсь?

Вы пишите в заяве на единый - 69.20 - "Діяльність у сфері бух.обліку (крім аудиту), налоговая регистрирует и в св-ве плательщика единого налога пишут тоже самое. Я так зарегистрировалась в октябре 2012г.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000315