Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ошибка в медок

Відправлено користувачем Flower09 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ошибка в медок
вот что это может значить????????

20622962СФГ "Залужжя"
M.E.DOC 10.00.191
Локальна версія
Вихідні документи ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7601 Service Pack 1

FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbException: Dynamic SQL Error
SQL error code = -206
Column unknown
CD.PACKPRNT
At line 80, column 491 ---> Dynamic SQL Error
SQL error code = -206
Column unknown
CD.PACKPRNT
At line 80, column 491
--- End of inner exception stack trace ---
at FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbCommand.ExecuteReader(CommandBehavior behavior)
at FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbCommand.ExecuteDbDataReader(CommandBehavior behavior)
at System.Data.Common.DbCommand.ExecuteReader()
at ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.GetRepRst5Data(RepListForSignRstParams5 prms, Int64 userID, Boolean edit_form)
at ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.GetRepRst5(RepListForSignRstParams5 prms, Int64 userID, Boolean edit_form)
at ZvitPlusGUI.DocRstPlus5.GetRstGridTable(DateTime perDateBeg, DateTime perDateEnd, EPeriodType perType, Boolean forCalendar)
at ZvitPlusGUI.UCDocRstByPer5.GetGridTable()
at ZvitGUI.docrst.DocRstEng.UpdateGrid(Int64 cardcode)
at ZvitPlusGUI.UCDocRstByPer5.UpdateGrid(Int64 cardcode)
at ZvitGUI.docrst.DocRstEng.UpdateGrid()
at ZvitPlusGUI.DocRstPlus5.ApplyPartFilter5(Int32 partCode, RstFilter sttFltr, Boolean hideUread, ZFormPartSubSys subSys)
at ZvitGUI.UCDocRstMain5.RefreshChildContents(Boolean refreshNav, Boolean refreshPart, Boolean RefreshAll)
at ZvitGUI.UCDocRstMain5.RefreshView()
at ezvit.FormZvitMain.RefreshTabView(UltraTab tab)
at ezvit.FormZvitMain.tcMain_SelectedTabChanged(Object sender, SelectedTabChangedEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinTabControl.UltraTabControlBase.OnSelectedTabChanged(SelectedTabChangedEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinTabControl.UltraTabControlBase.RaiseEvent(UltraTabControlEventId id, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinTabControl.UltraTabControlBase.OnManagerSelectedTabItemChanged(Object sender, SelectedTabItemChangedEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinTabs.TabManager.set_SelectedTabItem(ITabItem value)
at Infragistics.Win.UltraWinTabControl.UltraTabControlBase.SetSelectedTab(UltraTab tab)
at Infragistics.Win.UltraWinTabControl.UltraTabControlBase.set_SelectedTab(UltraTab value)
at Infragistics.Win.UltraWinTabControl.UltraTab.set_Selected(Boolean value)
at ezvit.FormZvitMain.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
Re: ошибка в медок
просто глюкануло
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029099999999993