Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ошибка при открытии Облік ПДВ

Відправлено користувачем Алксандра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброе утро. Открываю Облік ПДВ, податкові накладні, и выдает ошибку System Reflection. TargetlnvocationException. Exeption has been thrown by the target of an invocation
Помогите пожалуйста. ОЧЧЧень срочно нужно. Демо версия, 191 обновление
Может более подробно поможет....

M.E.DOC 10.00.191
Локальна версія
Головне меню ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7601 Service Pack 1

System.Reflection.TargetInvocationException: Exception has been thrown by the target of an invocation. ---> FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbException: Dynamic SQL Error
SQL error code = -204
Table unknown
CONFQRYSETT
At line 1, column 27 ---> Dynamic SQL Error
SQL error code = -204
Table unknown
CONFQRYSETT
At line 1, column 27
--- End of inner exception stack trace ---
at FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbCommand.Prepare()
at ZvitServerData.ZvDataHelper.PrepareCommand(DbConnection con, IZvData dataMgr, String SQL, Object[] p)
at ZvitServerDataFB.ZvDataMgr.FillTable(DbConnection con, DataTable table, String SQL, Object[] p)
at ZvData.DB.FillTableNC(DataTable table, String SQL, Object[] p)
at ZvitPublishedObjects.Server.DocFlow.DFDocParamsMgr.GetQryConfSett(Int64 IdOrg)
at ZvitDocFlowGUI.Rst.UCDFDocsRst..ctor()
at ZvitDocFlowGUI.Rst.UCDFDocsRst.Run()
--- End of inner exception stack trace ---
at System.RuntimeMethodHandle._InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, SignatureStruct& sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
at System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, Signature sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture, Boolean skipVisibilityChecks)
at System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture)
at ezvit.UCMainMenuOld.RunCommand(XmlNode node)
at ezvit.UCMainMenuOld.TvPartMouseDoubleClick(Object sender, MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.OnMouseDoubleClick(MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
АРМ наверно, а не Медок.... Верно?


Медок!!!!!! Это точно. Арм в глаза не видела. И эта ошибка только при открытии -Облік ПДВ, податкові накладні,
SQL error code = -204 значит что ошибка в базе данных. Нужно будет переустановить программу и восстановить данные из резервной копии!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031000000000003