Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не могу закрыть медок! eye popping smiley

Відправлено користувачем tiger1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
M.E.DOC 10.00.209
Мережева версія
ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7600.0

Win32ErrorCode=10051 System.Net.Sockets.SocketException: Сделана попытка выполнить операцию на сокете при отключенной сети 169.254.120.150:9996

Server stack trace:
at System.Net.Sockets.Socket.DoConnect(EndPoint endPointSnapshot, SocketAddress socketAddress)
at System.Net.Sockets.Socket.Connect(EndPoint remoteEP)
at System.Runtime.Remoting.Channels.RemoteConnection.CreateNewSocket(EndPoint ipEndPoint)
at System.Runtime.Remoting.Channels.RemoteConnection.CreateNewSocket()
at System.Runtime.Remoting.Channels.RemoteConnection.GetSocket()
at System.Runtime.Remoting.Channels.SocketCache.GetSocket(String machinePortAndSid, Boolean openNew)
at System.Runtime.Remoting.Channels.Tcp.TcpClientTransportSink.SendRequestWithRetry(IMessage msg, ITransportHeaders requestHeaders, Stream requestStream)
at System.Runtime.Remoting.Channels.Tcp.TcpClientTransportSink.ProcessMessage(IMessage msg, ITransportHeaders requestHeaders, Stream requestStream, ITransportHeaders& responseHeaders, Stream& responseStream)
at System.Runtime.Remoting.Channels.BinaryClientFormatterSink.SyncProcessMessage(IMessage msg)

Exception rethrown at [0]:
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.HandleReturnMessage(IMessage reqMsg, IMessage retMsg)
at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.PrivateInvoke(MessageData& msgData, Int32 type)
at ZvitInterface.IProgressParam.get_ProgressMax()
at ezvit.FormZvitMain.MakeBackup(CreateOnExitEx createOnExitEx)
at ezvit.FormZvitMain.ExitMainModern(Boolean showExitDialog, Boolean onlyCheck)
at ezvit.FormZvitMain.ExitMain(Boolean showExitDialog, Boolean onlyCheck)
at ezvit.FormZvitMain.FormZvitMain_FormClosing(Object sender, FormClosingEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnFormClosing(FormClosingEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.WmClose(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)
at ZvitClientInterface.FormZBase.WndProc(Message& m)
at ezvit.FormZvitMain.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

Сама Дека, ее Додатки не открываются. Не могу закрыть медок, так как постоянно вылезает меню,что во время работы с программмой возникла ошибка и дальше по тексту...
Ctrl+Alt+Del обычно помогает.smiling smiley
Спасибо! Попробую!так я когда-то комп выключала в аварийном режиме ,если зависал))


Це був жарт smiling smiley Я мала на увазі, коли вже нічого не допомагає, то це точно допоможе smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029600000000007