Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Як реагувати на електронне повідомлення про рез-ти електрон обробки, яек прийшло через Медок???

Відправлено користувачем ukrainochka_2014 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сьогодні вперше (раніше навіть не чула) по Медку получила повідомлення про звірку податкової інф-ії з ПДВ. Ось що вони роблять: беруть значення рядка 1А поточної Деки звіряють з значенням рядка 1А з попередньої, потім знаходять темп росту обсягів. Таке ж саме роблять і з показником рядка 25 Б (до сплати). А потім знаходять показник відхилення темпів росту в грн. А нижче пропонують врахувати ці відхилення в уточненні податкової звітності і самостійно виправити помилки і робить ссилку на п.50.1 ст.50 ПКУ.

Так я не зрозуміла, які в мене порушення? Що, хіба десь іде мова про якісь відхилення (+; -) темпів обсягу постачання? Хто з цим вже стикався??? У кого які думки??? Давайте побалакаємо...
Quote
Blick
А я уже слышала, буквально на днях. Вот: [club.dtkt.com.ua]

Дуже-дуже дякую за ссилочку, будемо ділитися досвідом. Як я не замітила?


Ніяк не реагувати. Це просто інформаційне повідомлення і нічого більше.
За жовтень місяць надсилала 3 декларації, перша - звітна, друга і третя - нові звітні, до кожної з декларацій звичайно йшов і реєстр. Так вони мені взяли і затроїла дані сум ПДВ по податковому кредиту, причому тільки по одному з котрагентів, надіслали це повідомлення з цими розбіжностями??????? Я може чогось не розумію, правильною є та декларація та реєст, які були надіслані пізніше попередніх!!!!!!!
Так але ви в реєстрі мабуть не ставили позначку
шо він до нової звітної, тому система вам і так
порахувала - ви зателефонуйте інспектору - нехай
вона в базі подивицця, можливо у вас там все в
порядку... я теж отримувала какусь бєлібєрду,
то мусіла звонити інспекторші - самостійно розібратись
в тому брєді шо прийшов мені не вдалось...
Мені здаєцця то здохликівські програмери просто
тестять систему перевірки - готовляцця до електронного
адміністрування...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так але в = Так в



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
та ні, ставила позначку "до нової звітної". зранку зателефонуала до податкової, сказали, що система все співтавить і буде все гаразд)))) навіщо тоді висилати таку "хрень" (вибачте на слові) якщо система ще нічого не співставила))))
а де Ви знаходите це електронне повідомлення у програмі ??? ...бо мені теж таке приходить, я його імпортую, а потім не можу знайти (у мене демо-версія Медка), колись знаходила - а тепер не бачу цих документів (((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000306