Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Почем нынче Медок?

Відправлено користувачем Kumushka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Почем нынче Медок?
В августе заплатила за Медок-Соту на год 1260 грн. В тоже время в прошлом году это стоило 400 грн. (Все цены без ключей) Это я попала под акцию "Купи Соту подороже"? Сколько же сегодня стоит полная версия на год? С 22.09 в Соте нельзя создать новую НН на базе старой. За что платим 100 грн в м-ц? Прием и отправка? Дороговато выходит
Re: Почем нынче Медок?
1260 - это Медок, не Сота, модуль Отчетность, с начала лета регистрация НН в него не входит, только сдача отчетов. Для регистрации НН в Медке нужно платить еще за модуль ЭДО 500 грн.
Сота всем своим клиентам названивает и предлагает себя за 599 грн до 30.09.2016. Я так две фирмы оплатила. Хоть что-то.


Re: Почем нынче Медок?
Quote
Цветик
Сота всем своим клиентам названивает и предлагает себя за 599 грн до 30.09.2016. Я так две фирмы оплатила. Хоть что-то.
Я бы тоже хотела по-дешевле, но в августе закончилась лицензия и пришлось покупать по такой (1260) цене. Теперь о-ч-е-н-ь жалею. Надо было переходить на что-то другое
Re: Почем нынче Медок?
Шановні бухгалтери житлово-господарських організацій!

З 01.10.2016г. по 30.11.2016г. діє спеціальна ціна на модуль «Звітність» від «M.E.Doc» для житлово-господарських організацій:
для платників ПДВ – 599 грн/рік (Модуль «ЕДО Базовий» – в подарунок!)
для неплатників ПДВ – 299 грн/рік.
Зараз дуже вигідно скористуватись пропозицією розробника та організувати подачу звітності та свій документообіг.
Більш докладно - тут
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026900000000002