Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не получается подписать отчет

Відправлено користувачем Vera_Ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Извините, если есть уже подобная тема, я тут новичок.
При попытке подписать отчет получаю ошибку. Перезапуск как самого медка, так и сервисов fbguard /fbserver ничего не дал.

M.E.DOC 10.00.224
Локальна версія
J0500104 ОС: Microsoft Windows NT 5.1.2600 Service Pack 3

FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbException: arithmetic exception, numeric overflow, or string truncation ---> arithmetic exception, numeric overflow, or string truncation
--- End of inner exception stack trace ---
at FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbDataAdapter.Update(DataRow[] dataRows, DataTableMapping tableMapping)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.UpdateFromDataTable(DataTable dataTable, DataTableMapping tableMapping)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.Update(DataTable dataTable)
at ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.SaveCardJournal(CARDJOURNALOPERDataTable card_journal_oper_table)
at ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.SaveCardJournal(DOCSIGNDataTable doc_sign_table, Nullable`1 doc_send_stt, String user_name)
at ZvitPublishedObjects.Server.RepManager.SaveCardJournal(DOCSIGNDataTable doc_sign_table, Nullable`1 doc_send_stt, String user_name, Byte[] buff)
at ZvitInterface.DocSignHelper.SaveDocSignRow(DOCSIGNRow docSignRow, DocSignState sign_level, Int32 signNum, String userLogin, Boolean isNetRealization)
at ZvitGUI.Doc.DocSigner.MakeDocSign(SignInfo signInfo, Boolean save_sign_data, Int32 signNum, Boolean ignoreTSP, GlobalCfgSignKeyType cert_type)
at ZvitGUI.Doc.DocSigner.MakePackDocsSign(DOCSIGNDataTable doc_sign_table, ZFormPartSubSys sub_system_type, Boolean& stop_sign)
at ZvitGUI.UCDocEdit2.SetDocSigned()
at ZvitGUI.UCDocEdit2.SetNewDocStateOperation(DocState new_doc_state)
at ZvitGUI.UCDocEdit2.ActionExecute(String href)
at ZvitGUI.UCDocMain2.lblAction_LinkClicked(Object sender, LinkClickedEventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.UltraFormattedTextEditorBase.OnLinkClicked(LinkClickedEventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.UltraFormattedTextEditorBase.FireControlSpecificEvent(EventIds eventId, EventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.UltraFormattedTextEditorBase.FireEvent(EventIds eventId, EventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.UltraFormattedTextEditorBase.Editor_LinkClicked(Object sender, LinkClickedEventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.FormattedLinkEditor.OnLinkClicked(LinkClickedEventArgs e)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.LinkEditorInfo.Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.IFormattedLinkLabelOwner.OnLinkClicked(NodeAnchor node)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.NodeAnchor.OnClick(FormattedTextUIStateInfo info, UIElement elem, Point mousePos, MouseButtons mouseButton)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.NodeBase.OnClick(FormattedTextUIStateInfo info, UIElement elem, Point mousePos, MouseButtons mouseButton)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.FormattedTextUIStateInfo.OnElementClicked(UIElement elem, Point mousePos)
at Infragistics.Win.FormattedLinkLabel.FormattedTextUIElement.OnClick()
at Infragistics.Win.UIElement.OnClick()
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessClick(Object sender, EventArgs e)
at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
У Вас локальная версия программы и службы fb у Вас тоже нет, так что там нечего перезапускать)) А медок демо или лицензия?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000294