Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Как в Медке увидет итоги?

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
к примеру полученніх НН или отправленніх .
Есть такая возмоджность или нет?
А коли в реєстрі первинних документів вибрати вхідні
чи вихідні, то там внизу як в том реєстрі шо здавали
здохликам висвічуюцця підсумки, тільки порідок дивіцця
уважненько...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
у меня когда я хочу в медке гдянуть реестр выданных и отриманных накладных - пишет ... необхідно вказати код податкового забов*язання/ кредиту? где его указівать?


Quote
19821982
у меня когда я хочу в медке гдянуть реестр выданных и отриманных накладных - пишет ... необхідно вказати код податкового забов*язання/ кредиту? где его указівать?

і в мене так само, коди ці нам не підходять і взагалі в реєстр не підтягуються податкові накладні. вже голова розвалюється від цих нововведень
Доброе утро! Откликнитесь ради бога, кто разобрался-какой код ставить по налоговому кредиту при обычных налогооблагаемых операциях, в Декларации 10.1.1 а в Медке такого нет!!! Клацнула на первый по списку, чтоб попробовать, что получится-теперь в реестре все суммы без НДС и не могу ничего исправить... Что делать то???
Удаляйте с реестра все налоговые с кодами, потом в "відсутніх в реєстрі" убираете коды, потом правка-отметить все, потом файл-добавить в реестр
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000556