Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Медок онлайн

Відправлено користувачем Koval1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Медок онлайн
Хочу зарегистрироваться в Медок-онлайн чтоб бесплатно сдавать есв(раньше делала это через Демо версию),захожу на [medoc-ua.com.ua] ,Загружаю Криптопровайдер, указываю путь к ключам, а дальше написано нужно обновить страничку и начать вводить свои данные,но у меня при нажатии обновить выплывает то же окошко,не происходит вход в систему.Что я не так делаю,может кто подскажет?
Re: Медок онлайн
Крім ключів потрібно ще сертифікат загрузить в папочку
з ключами... [www.ukrcc.com]
забиваєте в пошук свій ЄДРПОУ знаходите і копіюєте



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Медок онлайн
сделала, а результат тот же...confused smiley


Re: Медок онлайн
Тоді звоніть в Медок...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Медок онлайн
Re: Медок онлайн
Попробуйте ключи и сертификаты поместить не в папочку в компе, а в папочку на флешке !!! И, соответственно, путь к ним указать - на флешку.
Я пол-дня убила, пока это до меня дошло...
Мне так объяснили :или это специфика компа, или Медок-онлайн хочет съемного носителя с ключами/сертификатами...confused smiley
Re: Медок онлайн
Точно - і я так робила... блін уже і забула...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Медок онлайн
оказывается нужно было просто поменять браузер,С Оперы их система не работает,нужен Хром.
Re: Медок онлайн
Це вони шось поміняли вже мабуть...
В мене Опера і я в березні чудово
обмінювалась мінусовими РК з
контрагентом...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Медок онлайн
Между прочим, когда заходишь региться в Медок-онлайн, там приведен список необходимых параметров компа ( типа, Винда 7,8,ХР....), так вот там и браузеры перечислены, и Хром - первый в списке.
У меня Мозилла, вроде онлайн не брыкался, только хотел подписи/сертификаты на флешке...
Re: Медок онлайн
В медок-онлайн импортировать *dbf нельзя? надо все вручную вводить?
А как зарегистрировать несколько предприятий?
Re: Медок онлайн
Не знаю как, методом тыка, получилось войти в медок-онлайн.
Не считая того, что раз 10 выбрасывало в другие окна, зарегистрировала и создала отчеты по 2 фирмам.
Уже полтора часа не то что квитанций, даже уведомления нет.
Это нормально? Или что-то недозаполнила?
Re: Медок онлайн
М.Е.Док-онлайн работает с бесплатными ключами от налоговой?
Re: Медок онлайн
Не могу подписать отчет. выдает ошибку: "не найдены сертификаты". Все сложено в папку на флешке, захожу с Хрома. Бьюсь второй день...
Re: Медок онлайн
Там потрібен ше сертифікат, не тільки ключі...

[www.ukrcc.com] Отут знаходите себе, копіюєте
і зберігаєте в папочку разом з ключами...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Медок онлайн
Никто не сталкивался с такой ошибкой?(((((((( Не могу зайти в Медок-Онлайн(((((((((((((

Server Error in '/' Application.
Compilation Error
Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: The compiler failed with error code -1073741502.


Show Detailed Compiler Output:


Version Information: Microsoft .NET Framework Version:4.0.30319; ASP.NET Version:4.0.30319.233
Re: Медок онлайн
Аналогічно нічого не розумію
Re: Медок онлайн
У меня такаяже проблема
Re: Медок онлайн
А через Сонату никто не пробовал с ключами ЦСК Украина?
Re: Медок онлайн
и у меня такая же проблема сегодня, позвонила в Медок, сказали, что никаких технических работ не проводят, пробуйте зайти позже.... Такое впечатление, что все это делается умышленно....
Re: Медок онлайн
Люди, а комусь вже вдалось відправити ЄСВ з Онлайн Медка?
Я сьогодні відправила, все відправилось, без помилок, коли нажимаю конвертик "отримання повідомлення", пише - "Помилка прийому пошти: Відсутні налаштування підпису. Прийом скасовано"
Щоб це могло бути?
Re: Медок онлайн
Я відправила, результат: Звіт не прийнято:
Помилка Таблиця 1 у рядку 3 "Нараховано єдиного внеску, усього (р.3.1 + р.3.2 + р.3.3 + р.3.4 + р.3.5) зазначено суму відмінну від загального підсумку графи "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць" таблиці 6 додатка 4 по всіх ЗО, крім ЗО з типом нарахування 2,3,6,7,8,9,11,12 (тільки 1,пусто, 10 та 13)
Помилка Таблиця 1 у рядку 3.1 "на суму заробітної плати, усього (р.3.1.1 + р. 3.1.2 + р.3.1.3 + р. 3.1.4 + р.3.1.5 + р.3.1.6 +р.3.1.7) зазначено суму відмінну від загального підсумку графи "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць" таблиці 6 додатка 4 по ЗО з кодами 1,2,3,10,11,12,13,14,25,27,28,30,32,41,46,47, крім ЗО з типом нарахування 2,3,6,7,8,9,11,12 (тільки 1,пусто,10)
Помилка Таблиця 6 аркуш 1. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку сум по аркушу, що зазначені в колонці "Сума нарахованого ЄВ за звітний місяць". При цьому суми з типом нарахувань 3,7,9 та 12 враховувати зі знаком мінус, суми з типом нарахування 2,6,8 та 11 зі знаком плюс .

Хтось знає, що це за ДУРДОМ?
Re: Медок онлайн
05.06.15. отправила отчет, все прошло Ок, со вчерашнего дня пытаюсь отправить "пустышку", не получается...
Re: Медок онлайн
только что зашла в Медок, даже получила квитанции, жду кв. №2
Re: Медок онлайн
Після того, як відправила звіт і він в статусі не прийнятий, заходжу в табл.6 і не можу в табл.6 зробити ніяких змін у нарахуваннях. Треба видаляти звіт і набирати по-новому?
Re: Медок онлайн
Ще такого ніколи не було, щоб 2 дні здавати звіт по ЄСВ і не здати, через глюки чи то програми, чи то податкової....sad smiley
Re: Медок онлайн
У кого-нибудь такая ошибка была???:
Помилка з'єднання з базою даних!
Сервер: DB01
Користувач: MEDOC_ONLINE
Помилка: ORA-00257: archiver error. Connect internal only, until freed.
Re: Медок онлайн
Все понятно...
На веб-сервісі "M.E.Doc-online" ведуться технічні роботи.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.

angry smiley
accountent [ Відповісти приватно ]
Re: Медок онлайн 09 червня, 2015 10:34
Люди, а комусь вже вдалось відправити ЄСВ з Онлайн Медка?
Я сьогодні відправила, все відправилось, без помилок, коли нажимаю конвертик "отримання повідомлення", пише - "Помилка прийому пошти: Відсутні налаштування підпису. Прийом скасовано"
Щоб це могло бути?


У меня такая же проблема что делать?
Re: Медок онлайн
Отправила сегодня пустышку , получила квит . №1,2 (з попередженнями). Однако возникли вопросы :
1.При работе на сайте Светится краснымТермін дії робочої версії до: 11.07.2015 Через месяц этот чудо сервис будет платным , как и МЕДОК ?
2 При заполнении карточки предприятия и выборе в разделе Адрес города выскакивает порядка 10 городов названия моего города однако с разными кодами . Как выбрать свой код (откуда его брать)?
3. Квитанция 2 уже пришла , но обратила внимание что адрес предприятия в таблице 1 высветился полностью правильно, а в ярлыке не подтянулась улица и дом . Что теперь пересдавать отчет ?
4. Где теперь будут хранится в компе отчеты по ЕСВ и квитанции ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052099999999999