Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перезаключить договор В Медке

Відправлено користувачем olpri 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Пришло такое уведомление, договор отправила, пришла только кв.№1, второй нет. Кто-то еще отправлял?
Уважаемые коллеги, помогите советом.в связи с непринятием повидомлення ЕЦП, Скасувала старые сертификаты (жить им оставалось 2 дня),
затянула новые (действие с 30.12.15-по 29.12.17), создала новый договор, отправила. В ответ
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Інформація - діючий/розглядуваний договір присутній: файл '.............01.XML'
Інформація - сертифікат директора із діючого договора є чинним: ЄДРПОУ: '123456', ДРФО: '1234567890', № '123456', видавець: 'UA-36865753-02' 'ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна"', найменування: 'Л.В..'
Помилка - договір не прийнято. Діє Договір про визнання електронних документів від 15.01.2014 № 123456.
Інформація щодо електронного цифрового підпису відповідальних осіб може бути надана Повідомленням.

Ну и известный ВОПРОС: ЧТО ДЕЛАТЬ?
Добрый день! Извините, таже проблемма. Только поджимают сроки. Как вы вышли из ситуации


я по физ лицу подавала такую форму Документ: F1391102 Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису Насколько я помню, там сначала надо было подписать старыми ключами, потом новыми и отправить эту форму.
Для юриков J1391102
Там так сделали, что если Договор действителен, то надо высылать Уведомление, а если Договор разорван, тогда новый договор.
Наоборот, сначала новыми ключами, потом старыми. только это можно сделать, если и новые, и старые ключи действительны.
Blick, спасибо за поправку. А то я и правда забыла порядок накладывания подписей.
подскажите. пж, сколько стоит продление 1 ключа для юрика?
спасибо
Quote
Svetulya
подскажите. пж, сколько стоит продление 1 ключа для юрика?
спасибо
96 грн, если на год. Если на 2 года - 144 грн. Информация с сайта.
ясно, а нам выставили 540 (за 3)
я плачу "местному" Медку и несу туда кучу документов, а если платить в "Киев", то как туда предоставлять документы?
Я тоже плачу местной фирме, обслуживающей Медок, но счет за ключи от АЦСК Украина. У этой местной фирмы с ними договор и даже печати их есть. Эта фирма сама в АЦСК Украина доки передает. Очень придираются к подписям, чтоб были как в паспорте, говорят, что у АЦСК Украина такие требования.
подскажите, в течении какого времени должна прийти квитанция № 2 по уведомлению?
У них є на це 5 робочих днів tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Мені було потрібно терміново, тому набрала ІТ відділ Солом'янської, дуже просила пришвидчити. Мені пішли назустріч, і за пару годин отримано квитанції про реєстрації ЕЦП. Було дуже приємно. Покращення життя вже сьогодні smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034699999999999