Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Договор с налоговой?

Відправлено користувачем IREN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Договор с налоговой?
Слышала, что через Медок можно отправить новые ключи в налоговую, без Договора.
Кто пробовал, получается?
да, я отправляла уведомление
если действуют и старые и новые ключи, договор не нужен

Днепровская налоговая


Спасибо, большое!!!!
Опять у налоговиков какие-то изменения - мы перешли 30/06 в другой район. Взяли новые ключи , отправляем в новую ДПИ новый Договор, а нам приходит отказ - типа надо по основному месту учета отсылать, но ведь основное место уже новое!!! Кто-то в последнее время сталкивался с таким?? В начале года мы перешли вообще без проблем в другой район, а сейчас снова какие-то у них изменения.
Їх об'єднують - з нєкоторіх районних роблять об'єднані можить
того і відмова - телефонуйте і дізнавайтесь...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо! Перешли в Шевченковскую -поищу инфу.
у директора в августе заканчиваются ключи ГНАУ, что б не перезаключать договор, хочу сделать новые ключи ГНАУ и отправить уведомление, в налоговой сказали подать док-ты для новый ключей и заявление на скасування старых, а как же я тогда смогу подписать старыми ключами уведомление? оно ведь подписывается и старыми и новыми?
Quote
alisona
у директора в августе заканчиваются ключи ГНАУ, что б не перезаключать договор, хочу сделать новые ключи ГНАУ и отправить уведомление, в налоговой сказали подать док-ты для новый ключей и заявление на скасування старых, а как же я тогда смогу подписать старыми ключами уведомление? оно ведь подписывается и старыми и новыми?
так гнушников и спросите
Добрий вечір! Допоможіть розібратись: я користувалась ел.звітністю від Привабанку-мала їхні ключі і договір з податковою оформляла через них, зараз купила ліцензійний Медок, вислала договір в податкову, його повернули оскільки є діючий попередній. Чи можу я через Медок відправляти звіти без договору? Спеціалісти Медка не в курсі ,як вчинити у даній ситуації.
не понятно, у вас только программа поменялась или ключи тоже новые?
так , ключі нові від "ЦСК Ураїна"
старые ключи закончились?
старі ключі діючі, від Приватбаку, я ними підписувала договір з податковою, а також всю електронну звітність,яка йшла через Приватбанк, а зараз купили Медок, і хочемо всю звітність здавати через медок
Без Договора вы ничего не отправите.
Нужно подписать уведомление и подписать старыми и новыми ключами с налоговой (выше писали какой формой или помогут на линии Медка)
у меня были ключи налоговой, до окончания срока я их "скасувала", т.к. в налоговой сказали что если я делаю новые ключи - нужен новый договор, и у них нет такого, что старые и новые работают, вообщем старые ключи отменила, получила новые, на следующий день налоговая подписала договор, Киев, Голосеевский район
А в Договорі обов'язково писати посаду , чи достатньо хвамилії ?
В мене медок посаду "директор" не показав , то я і не внесла почаду начальника податкової confused smiley

і ще перепитаю , бо щось не "здожену"

прийшла кв. 1
в ній
//ДОКУМЕНТ ЗБЕРЕЖЕНО НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ.
Через певний час подбайте про прийом квитанції №2 щодо результатів перевірки та прийняття/неприйняття Вашого документа.
Протокол прийому:
Інформація - діючий Договір присутній: від 31.07.2015 № ХХХХ, файл 'ХХХХХХХ.XML'
Порушено вимоги статті 13 Закону України "Про електронний цифровий підпис": сертифікат прострочено за даними АЦСК - сертифікат директора: ЄДРПОУ: 'ХХХХХХХХ', ДРФО: 'ХХХХХХХ', № '0ХХХХХХХ', видавець: 'UA-36865753-0114' 'АЦСК ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна"', найменування: 'ХХХХХХХ Х.Х.',
дата завершення: '30.07.2016', поточна дата: '01.08.2016'
Діючий договір розірвано, новий договір приймається до розгляду.

Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.9.13

то то значить, що все добре чи НЕ і треба висилати новий ?

Дякую ! smiling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Власта тож в пнятницю так відправляла - бо в
тєксті договору написюкано тільки прізвище та
ініціали... вчора звонила сказали шо мають
сіводня розглянуть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
должности не пишем, квитанция нормальная, ждите кв. 2
дякую ! smiling smiley "буду чекати" .....eye rolling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Добрый день.
Скажите, если сертификаты и ключи есть уже действующие, а Медок пришлось переустановить на новый ПК (резервной копии нет), нужно ли опять подписывать договор с налоговой и статистикой?

нет, вы можете вообще поменять медок на другую программу, на договоры с органами это никак не влиеят
Quote
alisona
нет, вы можете вообще поменять медок на другую программу, на договоры с органами это никак не влиеят
Спасибо. Вы правы. Все работает ОК.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037900000000002