Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт ЄСВ

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Звіт ЄСВ
Відправила звіт з ЄСВ, прийшла 1 квитанція, друга не прийшла. В звіті пише, що в дорозі, що це може бути??? Терміново
Re: Звіт ЄСВ
А ви коли відправили звіт?
Я здавала 4 липня. Друга квит не приходила до 6 липня. Теж статус був : В дорозі.
А 6-го відправила цей же звіт (не копіювала!!!) і, ура, прийнято!
Друга квит прйшла десь ч/з хвилин 20-30.
Re: Звіт ЄСВ
Quote
crizis
Відправила звіт з ЄСВ, прийшла 1 квитанція, друга не прийшла. В звіті пише, що в дорозі, що це може бути??? Терміново
Мне кажется это их глюки. Сдавала сегодня утром в Соте отчет. По одному предприятию пришла квитанция №1 довольно быстро. 2-ю ожидаю до сих пор. По второму предприятию даже не пришло Повідомлення про доставку.


Re: Звіт ЄСВ
Мені перша квитанція прийшла одразу, а друга не прийшла, писало, що звіт в дорозі. На наступний день повторно відправила, і відразу прийшла квитанція № 2
Re: Звіт ЄСВ
Доброе утро.
Подскажите а в какой из разделов Вы подгружаете отчет ЕСВ из 1С в МЕДОК?
у меня он из 1С выгружается в dbf и подгрузка происходит в стандартный раздел "Единый взнос"
это правильно?
а то мой главбух говорит что ЕСВ теперь должен отправляться пакетом как декларация.
Заранее благодарна
Re: Звіт ЄСВ
Очень срочно нужна помощь, срочно надо сдать отчет, пожалуйста.......
Всех отправила - все нормально, а по одному ФОПу выдает:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Помилка розшифрування блоку даних Код: 12 Внутрішня помилка перевірки підпису.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.9.13

Отправила еще раз - то же самое....что это и как его исправить?
Re: Звіт ЄСВ
Друзья, отправляющие ЕСВ через СОТУ, вас не осчастливили при передаче отчета на подпись таким вот ругательством: Method not found: 'Boolean ZvitInterface.ContibutionFunc.IsContributionFormYrlPfuFormat(Int64)
И шо сие может означать? пробовала через разные браузеры открывать, но, увы, выдает одно и то же приведенное выше..
Может кто-то уже сталкивался и может помочь?!
Re: Звіт ЄСВ
Сегодня сдал ЕСВ,пришли кв.1 и 2,но я сдаю со вставленной флешкой с ключами ДФС,без неё никак.
Re: Звіт ЄСВ
Quote
vedrusa
Друзья, отправляющие ЕСВ через СОТУ, вас не осчастливили при передаче отчета на подпись таким вот ругательством: Method not found: 'Boolean ZvitInterface.ContibutionFunc.IsContributionFormYrlPfuFormat(Int64)
И шо сие может означать? пробовала через разные браузеры открывать, но, увы, выдает одно и то же приведенное выше..
Может кто-то уже сталкивался и может помочь?!

у меня такую же ошибку выдает((
Re: Звіт ЄСВ
Quote
vedrusa
Друзья, отправляющие ЕСВ через СОТУ, вас не осчастливили при передаче отчета на подпись таким вот ругательством: Method not found: 'Boolean ZvitInterface.ContibutionFunc.IsContributionFormYrlPfuFormat(Int64)
И шо сие может означать? пробовала через разные браузеры открывать, но, увы, выдает одно и то же приведенное выше..
Может кто-то уже сталкивался и может помочь?!

попробуйте сдать, вроде все наладилось. Мои отчеты ушли))
Re: Звіт ЄСВ
Re: Звіт ЄСВ
Привіт, друзі! Хтось звітував по ЄСВ через сервіс E-DOC? Як проходить? Якийсь новий сервіс. А мені його порекомендували.
Мені насамперед електронний документообіг треба налаштувати. Та в минулому місяці у бухгалтера були проблеми із наданням звіту по ЄСВ. То шукаю вже таке, щоб двох зайців одним пострілом))))) А там нібито є така можливість.

Буду взячна всім за поради!
Re: Звіт ЄСВ
Quote
nemcova_cief
Привіт, друзі! Хтось звітував по ЄСВ через сервіс E-DOC? Як проходить? Якийсь новий сервіс.
не змога нікого знайти, хто знайомий з цим сервісом на практиці. Але знайшла пояснювальне відео про нього: [youtu.be]. Здається, те що треба!
Re: Звіт ЄСВ
Quote
nemcova_cief
Привіт, друзі! Хтось звітував по ЄСВ через сервіс E-DOC? Як проходить? Якийсь новий сервіс. А мені його порекомендували.
Мені насамперед електронний документообіг треба налаштувати. Та в минулому місяці у бухгалтера були проблеми із наданням звіту по ЄСВ. То шукаю вже таке, щоб двох зайців одним пострілом))))) А там нібито є така можливість.

Буду взячна всім за поради!

Так, я звітував. Дійсно, в тому сервісі можна і первинними документами обмінюватися і звітність у податкову відправляти. Я там формую собі звітік, підписую ецпшкою і надсилаю. В мене малий бізнес. мені предостатньо. А один знайомий розповідав, що він кіпу документів підписує ЕЦП і одним махом там надсилає. Ну, мабуть, так як у тому відео, що Ви навели в приклад.
Re: Звіт ЄСВ
Quote
arendaavto
Quote
nemcova_cief
Привіт, друзі! Хтось звітував по ЄСВ через сервіс E-DOC? Як проходить? Якийсь новий сервіс. А мені його порекомендували.
Мені насамперед електронний документообіг треба налаштувати. Та в минулому місяці у бухгалтера були проблеми із наданням звіту по ЄСВ. То шукаю вже таке, щоб двох зайців одним пострілом))))) А там нібито є така можливість.

Буду взячна всім за поради!

Так, я звітував. Дійсно, в тому сервісі можна і первинними документами обмінюватися і звітність у податкову відправляти. Я там формую собі звітік, підписую ецпшкою і надсилаю. В мене малий бізнес. мені предостатньо. А один знайомий розповідав, що він кіпу документів підписує ЕЦП і одним махом там надсилає. Ну, мабуть, так як у тому відео, що Ви навели в приклад.

Интересно. Это по идее их же сайт Е-СОМ ? И если правильно понял, осталось 18 дней бесплатного доступа?
Re: Звіт ЄСВ
Это какой-то новый сервис? Радует, что они следят за безопасностью, вот эта статья E-DOC усилил безопасность передачи данных SSL сертификатом EV стандарта
Re: Звіт ЄСВ
а так пока не пробовала, страшновато что квитанция о регистрации не придет
Re: Звіт ЄСВ
Quote
UNona
а так пока не пробовала, страшновато что квитанция о регистрации не придет

С ними ЦУМ работает, думаю это о многом говорит
Re: Звіт ЄСВ
Это что, новый сервис от Медка?
Re: Звіт ЄСВ
Нет, это реклама от конкурента.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044