Украину завалит снегом по колено НАТО беспокоит милитаризация Калининградской области России НБУ відправив на ліквідацію Місто Банк "Нафтогаз" опубликовал новую цену на газ У Службі зовнішньої розвідки України натякнули на хворобу Путіна Зеленський відкликав закон про відновлення довіри до КС Каким будет последний месяц зимы: прогноз погоды на февраль ВМС Украины в этом году получат турецкие беспилотники Bayraktar ТВ2 В Україні запустять комунікаційну кампанію про COVID-вакцинацію Креминь: Надеюсь, в этом году у нас будет не меньше десяти представителей в регионах
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Оновлення M.E.Doc - 11.01.030! Зміни у функціоналі програми.

Відправлено користувачем Medoc 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 11.01.030

ЗМІНИ У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ

Звітність
Єдиний внесок
Згідно з Законом №294-IX від 14.11.2019 р. «Про Державний бюджет України на 2020 р.» оновлені дані розміру мінімальних (з 01.01.2020 – 4723 грн) та максимальних (з 01.01.2020 – 70845 грн) показників заробітної плати, які використовуються при розрахунку сплати ЄСВ, починаючи із звітів за січень 2020 року:
Додаток 4:
1) Таблиця 6 (J3040612, F3040612);
2) Таблиця 8 (J3040812);
3) Таблиця 9 (J3040912).
Додаток 5:
1) Таблиця 1 (F3050112);
2) Таблиця 1 (F3051112).
Норми починають діяти тільки для звітів з 01.01.2020 р.

Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL)
Реалізовано новий модуль Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL), що призначений для підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).
Модуль надає можливість формувати фінансову звітність за МСФЗ на основі таксономії разом із звітом аудитора в єдиному електронному форматі, визначеному Міністерством фінансів України.

Зверніть увагу! У даному оновленні надається попередня версія модуля, що містить базові функції зі створення звітності за МСФЗ та надає можливість ознайомитися з особливостями формування звітності у форматі iXBRL. Функціонал модуля буде вдосконалюватися та розширюватися у наступних оновленнях програми. Будемо вдячні за ваші зауваження та побажання щодо роботи модуля.
Модуль побудований у вигляді таблиці-реєстру, окремий рядок якої відображає коротку інформацію про кожен документ. Таблиця умовно розділена на дві частини. Перша частина містить інформацію про сформовані документи пакету у форматі xml, друга частина – інформацію про сконвертований звіт у форматі iXBRL.

Модуль забезпечує здійснення операцій зі створення та конвертації фінансової звітності за МСФЗ:
1) Створення пакету документів Загальна таксономія 210_310 (І0001001). Пакет створюється за допомогою команди Створити, що доступна у головному меню Файл та по кнопці на панелі інструментів. Пакет створюється у форматі xml та заповнюється суб’єктом господарювання.
Заповнення документів, що містять велику кількість граф, здійснюється за допомогою Майстра заповнення звітів. Майстер заповнення відкривається автоматично при відкритті відповідних документів. Перемикання режиму відображення документа (Майстер заповнення / форма документа для перегляду) здійснюється по натисканню клавіші <F11>. Збільшити масштаб відображення форми документа можна, натиснувши праву кнопку миші.
2) Перевірка створеного пакету документів по команді головного меню Правка – Перевірити документ (клавіша <F4>).
3) Підписання пакету формату xml за допомогою команд Передати документ на підпис або Підписати документ на вкладці Наступні дії. Підписання здійснюється комплектом підписів, що налаштований у модулі Адміністрування – Параметри системи – Підпис (розділ Фінансова звітність за МСФЗ).
4) Відправка підписаного пакету документів аудитору (контрагенту) за допомогою команди Відправити на вкладці Наступні дії або меню Файл.
5) Формування Звіту аудитора (I10400001) за допомогою команди головного меню Файл – Створити Звіт аудитора. Перед формуванням Звіту аудитор має можливість перевірити отриманий пакета за допомогою команди головного меню Правка – Перевірити документ (клавіша <F4>).
6) Конвертація аудитором пакета документів у формат iXBRL за допомогою команди головного меню Файл – Сформувати документ в форматі iXBRL або кнопки панелі інструментів. Ім’я сформованого файлу iXBRL відображається у таблиці модуля (колонка Ім’я файлу). Для перегляду необхідно натиснути 2 рази лівою кнопкою миші на назві файлу. Документ буде відкрито у окремій вкладці.
7) Відправка аудитором сконвертованого файлу iXBRL суб’єкту господарювання.
8) Підписання суб’єктом господарювання отриманих від аудитора документів у iXBRL форматі за допомогою команди головного меню Файл – Підписати iXBRL або кнопки панелі інструментів. Після накладання підписів кожен підпис зберігається окремо в форматі .p7s.
9) Експорт суб’єктом господарювання підписаного файлу iXBRL. Експорт виконується по команді головного меню Файл – Експорт – Експорт – Експорт даних в форматі iXBRL. При експорті зберігаються дані документа у форматі .html та підписи, накладені на документ, в форматі p7s, ці дані зберігаються у вигляді архіву.
У модулі передбачено можливість виконання додаткових операцій:
• Експорт даних в форматі «для обміну звітністю». Експорт виконується по команді головного меню Файл – Експорт – Експорт. Пакет обраних документів зберігається у одному файлі.
• Імпорт даних по команді головного меню Файл – Імпорт.
• Копіювання документів за допомогою команди Копіювати головного меню Файл або контекстного меню у періодах І квартал, І півріччя, 9 місяців, Рік.
• Друк документів у форматі PDF по команді головного меню Файл – Друк в PDF.

Облік ПДВ
Реєстр виданих та отриманих податкових накладних
Налаштовано відбір документів у таблиці розділу за допомогою фільтра панелі інструментів з використанням двох і більше параметрів відбору.

Первинні документи
Реєстр первинних документів
1. Реалізовано відображення підсумкового значення колонок Сума, ПДВ та Сума без ПДВ для виділених документів.
У головному меню додано опцію Вигляд – Відображати суму по обраним документам. Якщо опцію встановлено, при виділенні кількох документів у таблиці модуля відображатиметься підказка з підсумковим значенням колонок Сума, ПДВ та Сума без ПДВ.
2. Додано можливість автоматичної відправки посилання на документи, для всіх учасників багатостороннього обміну документами.
Автоматична відправка посилання на первинний документ наступному учаснику обміну виконується при встановленій опції Відправляти посилання на документ у Картці контрагента (розділ Контактні дані).
3. Для зручності користувачів кнопки керування маршрутом багатостороннього обміну первинними документами доступні незалежно від статусу документа. При спробі змінити маршрут документа зі статусом Готується користувачу буде виведено підказку про необхідність передати документ на підпис.
4. Доопрацьовано вибір контрагента у вікні довідника Контрагенти при налаштуванні фільтрації документів за допомогою панелі Фільтр.

Налаштування переносу полів для функції створити на основі
Додано можливість відбору назв полів за допомогою фільтру при налаштуванні відповідності полів головного та дочірнього документів.

Автоматична обробка документів
1. Розширено можливості автоматичної відправки контрагенту других примірників Акцизних накладних та Розрахунків коригування акцизних накладних, при встановленій опції Формувати та відправляти другі примірники АН, РКАН за наявності зареєстрованих перших примірників у розділі Відправка первинних документів автообробником контрагенту.

2. Реалізовано можливість автоматичної відправки на реєстрацію отриманих других примірників Акцизних накладних та Розрахунків коригування акцизних накладних.
Автоматична відправка здійснюється при встановленій опції Відправляти на реєстрацію в ДПС другі примірники АН, РКАН у розділі Обробка вхідних документів. За замовчуванням опція вимкнена.

Ці доопрацювання також виконано у сервісі Універсальної автоматичної обробки документів.

Шаблони первинних документів
Оптимізовано процес завантаження шаблонів первинних документів із Глобального реєстру шаблонів при отриманні первинних документів, що створені на основі опублікованих шаблонів.

Облік акцизного податку
Відкориговано автоматичну нумерацію документів при виконанні групового копіювання акцизних документів.

Реєстр акцизних документів (пальне)
1. У таблиці модуля додано колонку Початок звітної доби. У колонці відображається інформація з відповідної графи Довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального (J0210401).
Відобразити або приховати колонки таблиці можна за допомогою кнопки на панелі інструментів.
2. Відкориговано збереження значення поля Дата АН/Номер АН при виконанні команди головного меню Файл – Експорт – Експорт таблиці в Excel.
При збереженні значення поля Дата АН/Номер АН у файлі Excel в якості роздільника використовується символ «крапка».

Довідки державних органів
Стан розрахунків з бюджетом
Реалізовано можливість змінювати ширину колонок таблиці модуля.
Додано можливість копіювати виділений текст за допомогою комбінації клавіш <Ctrl+C>.

Адміністрування
Журнал подій
Додано збереження інформації про очищення (форматування) захищеного носія. Очищення захищеного носія виконується по команді меню Файл – Захищений носій (Token) – Цілковите очищення у розділі Адміністрування – Сертифікати – Встановлені сертифікати.

Параметри системи – Підпис
Реалізовано новий комплект підписів для форм звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ). Додано новий розділ Фінансова звітність за МСФЗ, що містить комплекти підписів:
- Директор;
- Бухгалтер;
- Відповідальна особа;
- Бухгалтер – Директор;
- Директор – Печатка;
- Бухгалтер – Печатка;
- Відповідальна особа – Печатка;
- Бухгалтер – Директор – Печатка;
- Відповідальна особа – Бухгалтер – Директор ;
- Відповідальна особа – Бухгалтер – Директор – Печатка.

Сертифікати
1. Відкориговано автоматичне заповнення юридичної адреси підприємства при формуванні заявок на нові сертифікати, у випадку, якщо у розділі Картка підприємства – Адреси вказано декілька адрес.

2. Оптимізовано роботу з токенами "Кристал-1" та "Алмаз-1К"

Довідники
Картка підприємства
На вкладці Додатково додано поле Міжнародний код ідентифікації юридичної особи (LEI). Поле необов'язкове для заповнення.

Зарплата
Налаштування
1. Оновлено довідники:
• Мінімальна заробітна плата;
• Максимальний ФОП для оподаткування;
• Прожитковий мінімум;
• Прожитковий мінімум (діти);
• Свята на 2020 рік.
2. Змінено розрахунок боргу за лікарняними ФСС. При додаванні лікарняного ФСС у розрахунковому листі до суми боргу ФСС записується сума без податків.
За умови наявності боргу ФСС поточного чи минулих періодів, зверніть увагу на розрахунок виплати зарплати. Для врахування суми боргу ФСС без податків при розрахунку виплати зарплати необхідно виконати перерахунок розрахункової відомості.

Експорт та імпорт даних
1. Реалізовано можливість експорту у форматі ДКУ звітів за період 2019 рік:
F2KD42 Ф №2д Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
F4_1KD42 Ф №4-1д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги
F4_2KD42 Ф №4-2д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
F4_3KD42 Ф №4-3д Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду
F4_4KD42 Ф №4-4д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів
F7KD1S42 Ф №7д.1 (спец. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами
F7KD1Z42 Ф №7д.1 (заг. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами
F7KM1S42 Ф №7м.1 (спец. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами
F7KM1Z42 Ф №7м.1 (заг. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами
F7KDS42 Ф №7д (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами
F7KDZ42 Ф №7д (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами
F7KMZ42 Ф №7м (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами
F7KMS42 Ф №7м (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами
F2KM42 Ф №2м Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
F4_1KM42 Ф №4-1м Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги
F4_2KM42 Ф №4-2м Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
F4_3KM42 Ф №4-3м Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду
FRD26023 Додаток 26 Довідка про суми дебіторської та кредиторської заборгованості установи за операціями, які не відображаються у формі №7д, №7м «Звіт про заборгованість бюджетних установ»
FINB0007 Форма №1-дс Баланс
FINR0007 Форма №2-дс Звіт про фінансові результати
FING0007 Форма №3-дс Звіт про рух грошових коштів
FINV0007 Форма №4-дс Звіт про власний капітал
FINP0007 Форма №5-дс Примітки до річної фінансової звітності
FS2KD42 Ф №2д Звіт про надходження та використання коштів загального фонду
FS41KD42 Ф №4-1д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги
FS42KD42 Ф №4-2д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень
FS43KD42 Ф №4-3д Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду
FS44KD42 Ф №4-4д Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів
FS7D1Z42 Ф №7д.1 (заг. ф.) Звіт про заборгованість за окремими програмами
FS7KDZ42 Ф №7д (заг. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами
FS7KDS42 Ф №7д (спец. ф.) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами
FSRD2623 Додаток 26 Довідка про суми дебіторської та кредиторської заборгованості установи за операціями, які не відображаються у формі №7д, №7м «Звіт про заборгованість бюджетних установ»
FSFINB07 Форма №1-дс Баланс
FSFINR07 Форма №2-дс Звіт про фінансові результати
FSFING07 Форма №3-дс Звіт про рух грошових коштів
FSFINV07 Форма №4-дс Звіт про власний капітал
FSFINP07 Форма №5-дс Примітки до річної фінансової звітності
2. У Реєстрі звітів реалізовано експорт нових 7-х річних форм в форматі ДКУ за допомогою функції Файл – Експорт – Експорт 7-х форм в форматі ДКУ.


[medoc.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00042300000000006