Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Електронна звітність

Відправлено користувачем e-zvit 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Как мне затянуть расчет корректировки от поставщика (он полузуется Медок),которую я должна как покупатель подписать и отправить в гни? Ключей ДФС у меня НЕТ!!!! Если бы они у меня были-зачем тогда приватбанк? Почему я не могу экспортированный xml-файл загрузить в приват24-пишет ошибку?
Для того чтобы подробнее разобрать ваш вопрос - предоставьте пожалуйста скриншот ошибки на email: andrej.marchenko@pb.ua/ Заранее спасибо.
Quote
cimbaluk1974
Как мне затянуть расчет корректировки от поставщика (он полузуется Медок),которую я должна как покупатель подписать и отправить в гни? Ключей ДФС у меня НЕТ!!!! Если бы они у меня были-зачем тогда приватбанк? Почему я не могу экспортированный xml-файл загрузить в приват24-пишет ошибку?

Как и в "МеДок", расчет корректировки подписывается обоими контрагентами в одном программном комплексе. В данном случае Ваш контрагент может загрузить расчет корректировки в "Приват24 для Бизнеса" (если он не является клиентом Банка, он все равно может зарегистрироваться в Приват24 без открытия счета - это бесплатно, в отличие от работы в "МеДок"winking smiley и создав НН П2 или загрузив ранее созданный в "МеДок" XML-файл, подписать и отправить его Вам. Документ появится у Вас во входящих, сможете подписать и отправить его в ФСУ и далее ждать ответа (квитанций), следя за статусом документа.


Неправда,без открытия счета зарегистрироваться в Приват24 НЕЛЬЗЯ!!!!
Quote
cimbaluk1974
Неправда,без открытия счета зарегистрироваться в Приват24 НЕЛЬЗЯ!!!!

Сейчас Сервис электронной отчётности работает только для клиентов ПриватБанка. Мы работаем над тем чтобы открыть доступ всем желающем в том числе тем кто работает без р/с. Ожидайте решение в течении полугода.
С утра 15.11.2016 зайти в кабинет с ключами приватбанка могла,а после обеда и по сей час-пишет
бредовую ошибку (как когда-то раньше),что не имеет права входа (это директор-то????) Что опять за фигня или это
опять ближе к 20числу?????
Что опять происходит?
Модераторы! Вы даже не удосуживаетесь отвечать!!! Это ваша такая работа?
Почему уже две недели подряд не могу зайти с сертификатами ПРИВАТА в электронный кабинет????
В ДФС говорят,что это ваша такая никакая работа (вернее она вообще отсутствует,как я понимаю).
И вы хотите,чтоб люди работали с приватом с такими "специалистами"?
Re: Что опять происходит?
Добрый день!

Спасибо за ваше обращение. К сожалению на текущий момент у части пользователей наблюдается проблема со входом в кабинет налогоплательщика. С чем связана данная причина разбирается АЦСК ПриватБанка и специалисты ФСУ.
Re: Електронна звітність
Уважаемые клиенты!

В сервис "Электронная отчётность" добавлена поддержка ключей АЦСК "Украина". Теперь без перезаключения договора с фискальной службой вы можете подписать и отправить отчёт из Приват24 для бизнеса этим типом ключей, если ранее с их помощью был заключен такой Договор.
Обратите внимание, на текущий момент поддерживаются стандартные файлы сертификатов следующего типа:
хххх_Sхххх.ZS2 - ключ печати
хххх_Схххх.ZS2 - ключ шифрования
хххх_DSхххх.ZS2 - ключ директора
хххх_ВSхххх.ZS2 - ключ бухгалтера
В дальнейшем планируется поддержка ключей универсального формата где: ххх_Uхххх.ZS2 - ключ шифрования и подписания одновременно.
Воспользоваться сервисом отправки отчетов в государственные органы можно по ссылке:«Электронная отчетность».
Re: Електронна звітність
Обновлённая форма ЕСВ додаток4 (J/F3000411) - уже доступна в сервисе отправки отчётности из Приват24 для бизнеса «Электронная отчетность».
Это хорошо,что ключи АЦСК "Украина" добавили (вопрос: зачем они нужны для привата если есть сертификаты привата?).
А вот почему ничего не делается для того,чтоб можно было загрузить файл Расчета корректировки к налоговой накладной,
выгруженной клиентом из Медок и подписанные ключами АЦСК "Украина"? Почему не улучшаете непосредственно в самом Приват 24 для обмена и сдачи отчетности? Почему уже перестали загружаться налоговые накладные,после запроса вытяга в ДФС? (раньше они затягивались,но не открывались!) Делайте полноценный документооборот в Приват 24!!!! Я уже молчу,что с сертификатами привата уже месяц нельзя зайти в электронный кабинет! А то,что для АЦСК "Украина" все делается (и всегда делалось) это я и так знаю.
Re: Електронна звітність
Quote
cimbaluk1974
Это хорошо,что ключи АЦСК "Украина" добавили (вопрос: зачем они нужны для привата если есть сертификаты привата?).
А вот почему ничего не делается для того,чтоб можно было загрузить файл Расчета корректировки к налоговой накладной,
выгруженной клиентом из Медок и подписанные ключами АЦСК "Украина"? Почему не улучшаете непосредственно в самом Приват 24 для обмена и сдачи отчетности? Почему уже перестали загружаться налоговые накладные,после запроса вытяга в ДФС? (раньше они затягивались,но не открывались!) Делайте полноценный документооборот в Приват 24!!!! Я уже молчу,что с сертификатами привата уже месяц нельзя зайти в электронный кабинет! А то,что для АЦСК "Украина" все делается (и всегда делалось) это я и так знаю.

Спасибо за ваш комментарий.
Разные АЦСК были внедрены для удобства пользователя, так как получаем много рекомендаций добавить возможность отправлять отчёты без отзыва уже известных налоговой сертификатов. Теперь, к примеру, если у вас есть действующие ключи в какой-то платной программе, и вы решили попробовать воспользоваться Приват24 для тестирования, чтоб убедится в работоспособности сервиса и полностью перейти в него обслуживаться, на что мы конечно рассчитываем - теперь это возможно. А в случае если уровень нашего ресурса не отвечает вашим требованиям - вы всегда сможете вернуться, не перезаключая договоров с Налоговой, в уже используемую вами программу.
Абсолютно все функции документооборота, описанные в коиментарии, уже на этапе тестирования, уверен вы в скором времени сможете ими воспользоваться. Меню называется "Электронный документооборот"
Чому не має можливості здачі податкової декларації платника єдиного податку 4 групи ? Три місяці здавав звіти в приват24, все подобалося. Тепер потрібно переходити в іншу програму та робити інші ключі. Я так зрозумів, що ключі ЕЦП Приватбанк не приймає жодна програма для подачі звітів ?
Я теж попала із звітністю в приват24 тільки по іншому питанню,а з приводу ключів привата-так,ЖОДНА з інших програм не приймає ЕЦП привата (а сам приват швиденько зробив так,щоб в приваті можна було користуватися ЕЦП АЦСК Україна).більше скажу,раніше с ецп привата хоч можна було зайти до електронного кабінету платника податків,а вже більше місяця вони і туди не підходять. тобто примушують отримувати інші ключі.ганьба
Re: Електронна звітність
Quote
krabss
Чому не має можливості здачі податкової декларації платника єдиного податку 4 групи ? Три місяці здавав звіти в приват24, все подобалося. Тепер потрібно переходити в іншу програму та робити інші ключі. Я так зрозумів, що ключі ЕЦП Приватбанк не приймає жодна програма для подачі звітів ?

Нажаль дійсно на теперішній час цей звіт відсутній в переліку доступних звітів.
Програма Приватбанку підтримує три види ключів:

ПриватБанку
Податкової
АЦСК Україно

Тому через приват24 в можете відправляти звіти цими ключами
Quote
cimbaluk1974
Как мне затянуть расчет корректировки от поставщика (он полузуется Медок),которую я должна как покупатель подписать и отправить в гни? Ключей ДФС у меня НЕТ!!!! Если бы они у меня были-зачем тогда приватбанк? Почему я не могу экспортированный xml-файл загрузить в приват24-пишет ошибку?
Никак. Испробовал несколько способов, поговорил с поддержкой. Платим штраф и покупаем Медок.
Надеюсь эта ситуация будет исправлена. На доработку П24 до сегодняшнего уровня ушел не один год. Правда пользователи не платили штрафы.
Quote
cimbaluk1974
раніше с ецп привата хоч можна було зайти до електронного кабінету платника податків,а вже більше місяця вони і туди не підходять. тобто примушують отримувати інші ключі.ганьба
Підтверджую, негарно вийшло. У кабінет не пускають.
Мені порадили для відправки звітів Смарт бухгалтерію + Смарт звітність)
вот спасибо,наконец то я попала в свой эл кабинет)
В декларації акцизного податку немає можливості додати ще одну таблицю 6. Я тепер не розумію, навіщо така звітність, якщо немає можливості її здати??? На моє звернення відповіли - в Приват24 немає можливості додати другу таб.6. І все. Немає. А як мені тепер здавати цей звіт? У мене кілька ФОПів. Тепер всіх перевести в інший банк?
В ел.кабінеті з ключами Привату звіти не відправляються. Щось пише про сертифікати і договір. Я ж відправляла його з Приват24!

А інтерфейс? Це повна ж... Ну як можна зробити в зві ності дворівневі таблиці і окрему прокрутку??? Сиди, як лох і придивляйся, яка колонка чому відповідає. Скоротіть слова (дурню зрозуміло, що мін. - мінімальна, ЗП- зарплата і т.д.), зменшіть шрифт, додайте маштаб для тих, хто погано бачить і зробіть на одну сторінку, тобто, щоб влазило на екран.
І буде Вам щастя і благословення від користувачів.
А, ще зробіть, щоб таблиці автоматично рахували, бо як додаєш нову колонку - треба рученьками вписувати.
Re: Електронна звітність
Quote
Ira_Sirena
В декларації акцизного податку немає можливості додати ще одну таблицю 6. Я тепер не розумію, навіщо така звітність, якщо немає можливості її здати??? На моє звернення відповіли - в Приват24 немає можливості додати другу таб.6. І все. Немає. А як мені тепер здавати цей звіт? У мене кілька ФОПів. Тепер всіх перевести в інший банк?
В ел.кабінеті з ключами Привату звіти не відправляються. Щось пише про сертифікати і договір. Я ж відправляла його з Приват24!

А інтерфейс? Це повна ж... Ну як можна зробити в зві ності дворівневі таблиці і окрему прокрутку??? Сиди, як лох і придивляйся, яка колонка чому відповідає. Скоротіть слова (дурню зрозуміло, що мін. - мінімальна, ЗП- зарплата і т.д.), зменшіть шрифт, додайте маштаб для тих, хто погано бачить і зробіть на одну сторінку, тобто, щоб влазило на екран.
І буде Вам щастя і благословення від користувачів.
А, ще зробіть, щоб таблиці автоматично рахували, бо як додаєш нову колонку - треба рученьками вписувати.

Дякую за ваші зауваження, з якими повністю погоджуюсь.
На теперішній час вже йде розробка нового сервісу для надсилання електронної звітності замість теперішнього.
Основні переваги:
1. Додавання нової форми звіту буде проходити не повільніше 1 тижня
2. Автоматичне заповнення звіту
3. Новий зрозумілий дизайн.
В ближчі пів року маєте побачити новий проект.

Відносно ключів:
Ви не маєте обов'язково використовувати ключі ПриватБанку для звітності. Наш сервіс приймає ключі також податкової та АЦСК Україна.
Якщо договір був підписаний одним з цих АЦСК то більшість, в тому числі безкоштовних програм, їх підтримують.
Сьогодні виникли проблеми з ключем Приватбанку, який ще є дійсним, і яким ми вдало підписували і вдало відправляли електронну звітніть в ДФС, і з яким ми заходили неодноразово в Електронний кабінет платника податків.

Сьогодні неможливо ні підписати платіжки - повідомлення "адреса http acsk.privatbank.ua недоступна ", ні зайти в Кабінет платника податків - повідомлення "Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP".

Що сьогодні з сервером ЦСК Приватбанку? може хтось знає?
Після багаторазових спроб платежі підписались і відправились щойно.
Добрий день!
Допоможіть розібратись з сертифікатами. Я сьогодні згенерувала новий сертифікат, бо старим ключем не могла підписати звіт. А коли відправила звіт з новим ключем, мені прийшла відповідь:" Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів ..." Що тепер робити. Чи можна отримати якось старий сертифікат, бо він автоматично замінився на новий? Розірвати договір з ДФС і укласти новий, не виходить, нема такої форми. Заблокувати старий сертифікат не можу, бо його в мене нема, щоб щось їм надати. Чи знає хтось вихід з ситуації???confused smiley
Quote
perlunka
Добрий день!
Допоможіть розібратись з сертифікатами. Я сьогодні згенерувала новий сертифікат, бо старим ключем не могла підписати звіт. А коли відправила звіт з новим ключем, мені прийшла відповідь:" Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів ..." Що тепер робити. Чи можна отримати якось старий сертифікат, бо він автоматично замінився на новий? Розірвати договір з ДФС і укласти новий, не виходить, нема такої форми. Заблокувати старий сертифікат не можу, бо його в мене нема, щоб щось їм надати. Чи знає хтось вихід з ситуації???confused smiley
Немає форми договору з ДФС?
Quote
Ira_Sirena
[Немає форми договору з ДФС?

Договір - є, але ж я не можу укласти новий договір, якщо діє попередній. Як розірвати той старий договір на старі сертифікати, щоб укласти новий - на нові?
Quote
perlunka
Quote
Ira_Sirena
[Немає форми договору з ДФС?

Договір - є, але ж я не можу укласти новий договір, якщо діє попередній. Як розірвати той старий договір на старі сертифікати, щоб укласти новий - на нові?
Просто відправте новий договір.

А Ви пробували підписувати в різних браузерах? Це вже нічого не змінить, просто питаю. Бо я ніколи не генерую нові ключі, а спочатку перевіряю в різних браузерах, а потім телефоную на 3700.
Quote
Ira_Sirena
Просто відправте новий договір.

А Ви пробували підписувати в різних браузерах? Це вже нічого не змінить, просто питаю. Бо я ніколи не генерую нові ключі, а спочатку перевіряю в різних браузерах, а потім телефоную на 3700.

Новий договір відправляла. Пише, не прийнято, дійсний ... "старий". Я раніше користувалась платними ключами, і програмами, тому ніколи не заморочувалась. А тут щось затормозила... Написало, що невірний сертифікат, згенерувати новий? А я з дуру і натиснула - згенерувати... не подумала. А тепер чекай поки старий закінчиться, чи що робити?
Буду пробувати з податковою щось вирішити, якщо вдасться.
Quote
perlunka
Quote
Ira_Sirena
Просто відправте новий договір.

А Ви пробували підписувати в різних браузерах? Це вже нічого не змінить, просто питаю. Бо я ніколи не генерую нові ключі, а спочатку перевіряю в різних браузерах, а потім телефоную на 3700.

Новий договір відправляла. Пише, не прийнято, дійсний ... "старий". Я раніше користувалась платними ключами, і програмами, тому ніколи не заморочувалась. А тут щось затормозила... Написало, що невірний сертифікат, згенерувати новий? А я з дуру і натиснула - згенерувати... не подумала. А тепер чекай поки старий закінчиться, чи що робити?
Буду пробувати з податковою щось вирішити, якщо вдасться.
Мда... питайте в айтішніків в податковій.
Може ще зайдіть в ел кабінет платника податків з новими ключами Привату і спробуйте там підписати новий договір і потім відправити звіт. Можете скачати його з привату, щоб знов не набирати і завантажити в кабінет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00063800000000003