Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Електронна звітність

Відправлено користувачем e-zvit 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Дякую за підтримку.
Quote
perlunka
Дякую за підтримку.
Та будь-ласка)
Доброго вечора! Відправила через кабінет платника договір про визнання електронних документів...через 5 днів прийшла цікава відповідь:

Виявлені помилки:
Недостовiрна iнформацiя щодо мiсцезнаходження контролюючого органу, з яким укладається Договiр
П.5.3. роздiлу III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затверджена наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрований в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
п.5.3. Роздiлу III Iнструкцiї - платник податкiв, ознайомившись з редакцiєю договору, заповнює необхiднi реквiзити. (Код: 3)
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.10.18

При чому тиждень назад відправила такий самий по іншому спд...все прошло нормально...допоможіть вирішити проблему!!!
В МЕДКУ дані всі ті самі...


Quote
Olga-G2016
Доброго вечора! Відправила через кабінет платника договір про визнання електронних документів...через 5 днів прийшла цікава відповідь:

Виявлені помилки:
Недостовiрна iнформацiя щодо мiсцезнаходження контролюючого органу, з яким укладається Договiр
П.5.3. роздiлу III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затверджена наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрований в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
п.5.3. Роздiлу III Iнструкцiї - платник податкiв, ознайомившись з редакцiєю договору, заповнює необхiднi реквiзити. (Код: 3)
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.10.18

При чому тиждень назад відправила такий самий по іншому спд...все прошло нормально...допоможіть вирішити проблему!!!
В МЕДКУ дані всі ті самі...
Може якийсь конфлікт з податковою відносно місця реєстрації ФОПа?
А що в тому пункті 5.3 інструкції?
Добрий вечір.
Нажаль, наразі в електронній звітності Приватбанку досі не актуалізована форма звіту з ПДВ ((.
відповідь Привату -розробник працює...
Без зазначення терміну.
Лишилося 5 днів. Не впевнена що в свята хтось буде працювати над цим.
Чи не дарма відмовилась від Сонати?
Quote
leda2002
Добрий вечір.
Нажаль, наразі в електронній звітності Приватбанку досі не актуалізована форма звіту з ПДВ ((.
відповідь Привату -розробник працює...
Без зазначення терміну.
Лишилося 5 днів. Не впевнена що в свята хтось буде працювати над цим.
Чи не дарма відмовилась від Сонати?
На бумажці його не можна занести?
В електронному кабінеті платника податків не можна здати?
Нажаль на бомажці ніззя(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Нажаль на бомажці ніззя(((
Подстава.
На Приват розраховувати не варто, розробників терміни подачі мало цікавлять.
А в ЕКПП не можна здати?
Quote
Ira_Sirena
Quote
Шустрик
Нажаль на бомажці ніззя(((
Подстава.
На Приват розраховувати не варто, розробників терміни подачі мало цікавлять.
А в ЕКПП не можна здати?

Я слышала вроде бы ч/з ЗвітОк можно бесплатно подать.Сама ч/з него ничего не сдавала.Попробуйте.
Quote
olga680521
Quote
Ira_Sirena
Quote
Шустрик
Нажаль на бомажці ніззя(((
Подстава.
На Приват розраховувати не варто, розробників терміни подачі мало цікавлять.
А в ЕКПП не можна здати?

Я слышала вроде бы ч/з ЗвітОк можно бесплатно подать.Сама ч/з него ничего не сдавала.Попробуйте.

Дякую за поради. )
Наразі спробую.
Як не вийде - повернусь до Сонати
Quote
leda2002
Quote
olga680521
Quote
Ira_Sirena
Quote
Шустрик
Нажаль на бомажці ніззя(((
Подстава.
На Приват розраховувати не варто, розробників терміни подачі мало цікавлять.
А в ЕКПП не можна здати?

Я слышала вроде бы ч/з ЗвітОк можно бесплатно подать.Сама ч/з него ничего не сдавала.Попробуйте.

Дякую за поради. )
Наразі спробую.
Як не вийде - повернусь до Сонати

Низький уклін небайдужим ))
Здала декларацію через електронний кабінет платника.
А я акциз тільки що здала через кабінет, хоча раніше ні разу не вдавалось)
До цих пір не можу повірити в своє щастя))
Доброе утро! При подписание договора на сдачу электронной отчетности в электронном кабинете выбило ошибку "ДРФО підписувача не відповідає ДРФО платника" . Что делать?
Quote
foxyLLL
Доброе утро! При подписание договора на сдачу электронной отчетности в электронном кабинете выбило ошибку "ДРФО підписувача не відповідає ДРФО платника" . Что делать?
У меня такая же проблема.
Quote
foxyLLL
Доброе утро! При подписание договора на сдачу электронной отчетности в электронном кабинете выбило ошибку "ДРФО підписувача не відповідає ДРФО платника" . Что делать?
Може, це те, що в мене було.
Зверніть увагу - коли підписуєте договір і підтягуєте ключ, то в стрічці ключа з'являється стрілочка вибору. Якщо в стрічці стоїть короткий ключ, то натиснувши на стрілку зправа, маєте вибрати довгий ключ з двома повторами коду (хоча в самому файлі ключа ми бачим тільки один ключ, їх підтягується два).
Quote
Ira_Sirena
Quote
foxyLLL
Доброе утро! При подписание договора на сдачу электронной отчетности в электронном кабинете выбило ошибку "ДРФО підписувача не відповідає ДРФО платника" . Что делать?
Може, це те, що в мене було.
Зверніть увагу - коли підписуєте договір і підтягуєте ключ, то в стрічці ключа з'являється стрілочка вибору. Якщо в стрічці стоїть короткий ключ, то натиснувши на стрілку зправа, маєте вибрати довгий ключ з двома повторами коду (хоча в самому файлі ключа ми бачим тільки один ключ, їх підтягується два).


Спасибо большое за ваше сообщение, за подсказку! Все получилось, если б не вы - не знаю что и делать, очень благодарна))
Quote
olgasprosto
Quote
Ira_Sirena
Quote
foxyLLL
Доброе утро! При подписание договора на сдачу электронной отчетности в электронном кабинете выбило ошибку "ДРФО підписувача не відповідає ДРФО платника" . Что делать?
Може, це те, що в мене було.
Зверніть увагу - коли підписуєте договір і підтягуєте ключ, то в стрічці ключа з'являється стрілочка вибору. Якщо в стрічці стоїть короткий ключ, то натиснувши на стрілку зправа, маєте вибрати довгий ключ з двома повторами коду (хоча в самому файлі ключа ми бачим тільки один ключ, їх підтягується два).


Спасибо большое за ваше сообщение, за подсказку! Все получилось, если б не вы - не знаю что и делать, очень благодарна))
Будь-ласка)))
У меня не прошел отчет в статистику, хотя квитанции пришли
Добрый день,

1ДФ с Декларацією ЮО за ІІ кв. прийнято три рази: що робити? Було відправлено 23.07.2017 у 9.57, другий раз те саме - у 15.57, і останній раз 24.07.2017 - у 9.27. - жодної інфи від шлюза ДФС!!!!! Навіть Повідомлення що почато завантаження!!!!. Об 11.00 я дібралася до податкової, і там мені повідомив ІT спец , поклацавши по компу, що все прийняте аж (!!!) три рази (в мене таке вперше!!!, раніше приймався останній документ), і треба формувати уточнюючу 1ДФ, (сьогодні 24.07., а строки здачі 1 ДФ- 09.08.). Що робити? Дійсним має вважатися останній за часом прийнятий документ? Чи для 1ДФ це не так?
В 1-ДФ, нажаль, своя специфіка, там кожен "новий
звітний" подаєцця за правилом коригування... drinking smiley
А останній документ вважаєцця правильним тільки
для звіту ЄСВ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Djadja
Добрый день,

1ДФ с Декларацією ЮО за ІІ кв. прийнято три рази: що робити? Було відправлено 23.07.2017 у 9.57, другий раз те саме - у 15.57, і останній раз 24.07.2017 - у 9.27. - жодної інфи від шлюза ДФС!!!!! Навіть Повідомлення що почато завантаження!!!!. Об 11.00 я дібралася до податкової, і там мені повідомив ІT спец , поклацавши по компу, що все прийняте аж (!!!) три рази (в мене таке вперше!!!, раніше приймався останній документ), і треба формувати уточнюючу 1ДФ, (сьогодні 24.07., а строки здачі 1 ДФ- 09.08.). Що робити? Дійсним має вважатися останній за часом прийнятий документ? Чи для 1ДФ це не так?
Не знаю, як в ЮО, а в ФОПів наче штрафів нема за звіт 1ДФ.
Подзвоніть на гар.лінію ДФС, виберіть напрямок ПДФО (наче, 3 лінія) і проконсультуйтесь.
Ніби, якщо виправлення за звітний період, то треба подати Нову звітну, в якій в графі 9 проставляється ознака 1, в стрічці, яку хочете виключити. Якщо у Вас три рази пішло, то, мабуть, по три стрічки однакових треба виключити і одну правильну ввести. А якщо після 9 серпня робити, то подати Уточнюючу з двома однаковими стрічками, які треба виключити, а третій звіт залишиться правильним. Чи я не те шось кажу, друзі?
В будь-якому випадку - без паніки) час є і для нової звітної і для уточнюючої. Я сьогодні телефонувала теж по 1ДФ, то допомогли)
Добрый день, коллеги!
Подскажите, впервые сдаю отчет в эл. кабинете, ключи дфс- предпринитателя и его печать
В эл. кабинете подписываю отчет подписью предпринимателя (все нормально),
затем печатью. Выходит сообщение об ошибке ДРФО подписи не соответствует ДРФО плательщика, хотя могу зайти в кабинет
не только ключем предпринимателя, но и ключом печати.
Что это значит, помогите, очень прошу.
Доброго дня.
Електронний кабінет. ВВедення звітності. Вибираю період . І не можу ніяк вибрати період "рік". Бачу тільки помісячно.
Як подати через кабінет декларацію (єдинник 1 групи) і звіт про ЄСВ?
Дякую.
Quote
GNL
Доброго дня.
Електронний кабінет. ВВедення звітності. Вибираю період . І не можу ніяк вибрати період "рік". Бачу тільки помісячно.
Як подати через кабінет декларацію (єдинник 1 групи) і звіт про ЄСВ?
Дякую.

То ж, наче, коли вибрати грудень, то воно розуміє, що то за рік. Виберіть грудень, відкрийте бланк, там має стояти галочка біля періоду "рік".
Quote
nhbajyjdf59
Добрый день, коллеги!
Подскажите, впервые сдаю отчет в эл. кабинете, ключи дфс- предпринитателя и его печать
В эл. кабинете подписываю отчет подписью предпринимателя (все нормально),
затем печатью. Выходит сообщение об ошибке ДРФО подписи не соответствует ДРФО плательщика, хотя могу зайти в кабинет
не только ключем предпринимателя, но и ключом печати.
Что это значит, помогите, очень прошу.
Ви вже вирішили проблему?
Для Ira_Sirena
Нет, пришлось сдавать ногами
Для Ira_Sirena
Ваше сообщение
Може, це те, що в мене було.
Зверніть увагу - коли підписуєте договір і підтягуєте ключ, то в стрічці ключа з'являється стрілочка вибору. Якщо в стрічці стоїть короткий ключ, то натиснувши на стрілку зправа, маєте вибрати довгий ключ з двома повторами коду (хоча в самому файлі ключа ми бачим тільки один ключ, їх підтягується два).
Что это значит, ведь ключи ДФС Key.6 о каком длинном ключе Вы говорите, не понимаю.
Quote
nhbajyjdf59
Для Ira_Sirena
Ваше сообщение
Може, це те, що в мене було.
Зверніть увагу - коли підписуєте договір і підтягуєте ключ, то в стрічці ключа з'являється стрілочка вибору. Якщо в стрічці стоїть короткий ключ, то натиснувши на стрілку зправа, маєте вибрати довгий ключ з двома повторами коду (хоча в самому файлі ключа ми бачим тільки один ключ, їх підтягується два).
Что это значит, ведь ключи ДФС Key.6 о каком длинном ключе Вы говорите, не понимаю.
Доброго дня. Це про ключі Приватбанку. Там в одному файлі два ключа.
Quote
nhbajyjdf59
Для Ira_Sirena
Нет, пришлось сдавать ногами
А договір про прийняття звітності з ДФС підписали?
Подписала в Сонате двумя ключами, он принят
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000761