Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Електронна звітність

Відправлено користувачем e-zvit 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Quote
nhbajyjdf59
Подписала в Сонате двумя ключами, он принят
Я на днях відправлятиму деку по акцизу і відпишусь Вам. В мене там ключі ДФС. Колись теж таке вискакувало, як у Вас, але хоч вбий, не пам'ятаю, що робила.
Ira_Sirena! Очень благодарна за Ваше участие, напоминаю, у меня ключи ДФС для ФЛП
Quote
nhbajyjdf59
Ira_Sirena! Очень благодарна за Ваше участие, напоминаю, у меня ключи ДФС для ФЛП
От чорт - в мене ключі "України", геть вилетіло з голови, ДФСовськими давно не користуюсь.
І з моїми, на жаль, теж проблема зараз - в кабінет пускає, а створити документ не дає((( завтра деку і ДФ ніжками понесу. Зато приватовські без проблем працюють.


Доброго дня.А якщо згенерував помилково новий ключ в Приватні,а підписав старими звітність...то що робити?
Ну для початку перевірте, що сталося)) - пішов звіт чи ні, прийняли чи відхилили. Якщо є 2 квитанція, то все ок.
У Вас договір про прийом ел.звітності ще на старі діє.
Якщо хочете, то можете підписати новий на нові ключі, але для цього потрібно, щоб у Вашій податковій старі анулювали і розірвали попередній договір. Я зверталась в податкову до ІТ спеціалістів. Ге знаю, чи тут хтось щось ще підкаже, це не дуже активна тема)))
Добрий день! подскажите как мне перед подписать договор с налоговой були ключі от приватбанк договор действуйщий я установила медок і зделала ключі от медок теперь отправила в налоговую договор про визнання елетроних документів і пришла квитанция 1 що помилка Інформація - сертифікат директора із діючого Договору є чинним:
ЄДРПОУ: '0000000', ДРФО: '0000000000', №
'00a939f7002bf76500000004e88193bba1ed840d', видавець:
'UA-14360570-1' 'АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»', найменування:
'ххххххххххххх'
Помилка - Заяву не прийнято. Діє Заява про приєднання від
03.09.2018 № 1 до Договору про визнання електронних документів.
Інформація щодо електронного цифрового підпису відповідальних
осіб може бути надана Повідомленням.
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України,
версія 2.2.18.9
Quote
Віка
Добрий день! подскажите как мне перед подписать договор с налоговой були ключі от приватбанк договор действуйщий я установила медок і зделала ключі от медок теперь отправила в налоговую договор про визнання елетроних документів і пришла квитанция 1 що помилка Інформація - сертифікат директора із діючого Договору є чинним:
ЄДРПОУ: '0000000', ДРФО: '0000000000', №
'00a939f7002bf76500000004e88193bba1ed840d', видавець:
'UA-14360570-1' 'АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»', найменування:
'ххххххххххххх'
Помилка - Заяву не прийнято. Діє Заява про приєднання від
03.09.2018 № 1 до Договору про визнання електронних документів.
Інформація щодо електронного цифрового підпису відповідальних
осіб може бути надана Повідомленням.
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України,
версія 2.2.18.9

Погугліть, чи в Медку можна користуватись Приватовськими ключами.
А взагалі - зверніться до ІТ-шніків у Вашій податковій (вони, моооже, розірвуть попередній договір) або спитайте на гар.лінії ДФС.
Згенерувала Ключі приват Банку в Кабінет можу зайти , а от підписати звіти не вдається: пише , що сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів.
Договір про приєднання не був підписаний раніше і зараз з 01.09.2020 він вже не підписується.
Де реєструвати ключі приват банку для подання звітності????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000351