Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Робота з електронними ПДВ-накладними

Відправлено користувачем Shekhovtsov 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт усім!

Я Пилип, куратор проекту електронної реєстрації ПДВ у ПриватБанку.
Нагадую, що клієнти ПриватБанку можуть створювати податкові накладні, реєструвати їх у Єдиному реєстрі та обмінюватися ними з контрагентами через Інтернет-банк «Приват24 для бізнесу». Сервіс безкоштовний як для клієнтів банку, так і для контрагентів – одержувачів накладних.

Для одержувачів накладних, які не користуються «Приват24 для бізнесу», функціонує зовнішній портал – docs.pb.ua. Там вони зможуть отримати та побачити всі накладні, що виставили на них через «Приват24 для бізнесу» клієнти ПриватБанку.
Детальніше – pb.ua/nds

У цій групі я буду інформувати вас про актуальні новини електронної реєстрації ПДВ, ми зможемо обговорити питання на цю тему, пропозиції та зауваженя щодо роботи сервісу.

Буду радий вам допомогти!
Как мне затянуть расчет корректировки от поставщика (он полузуется Медок),которую я должна как покупатель подписать и отправить в гни? Ключей ДФС у меня НЕТ!!!! Если бы они у меня были-зачем тогда приватбанк? Почему я не могу экспортированный xml-файл загрузить в приват24-пишет ошибку? что делать!!!???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050500000000009