Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ключ приватбанку. Сертифікат не знайдено

Відправлено користувачем 0108_buhg 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Не можу з новими ключами зайти в кабінет, дзвонила на приват кажуть відправити договір тоді зайде, відправила договір через приват для бізнесу, але в кабінет как не входило так і не входить, пише відсутній сертифікат і все, в податковій кажуть звернутись до приватбанку, в кого є така проблема?
кому интересно решение, ключи приватбанка должны быть сделаны в новом интерфейсе, со старым шифрованием кабинет не работает.


Quote
0108_buhg
кому интересно решение, ключи приватбанка должны быть сделаны в новом интерфейсе, со старым шифрованием кабинет не работает.

Спасибо, актуально.
Згенерувала Ключі приват Банку в Кабінет можу зайти , а от підписати звіти не вдається: пише , що сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатів.
Договір про приєднання не був підписаний раніше і зараз з 01.09.2020 він вже не підписується.
Де реєструвати ключі приват банку для подання звітності????
Здається, вам потрібно терміново отримати допомогу з входом у свій кабінет. Оскільки проблема пов'язана з сертифікатом, я рекомендую вам звернутися безпосередньо до служби підтримки ПриватБанку для бізнесу. Вони зможуть надати вам конкретні поради та інструкції щодо відновлення доступу до вашого кабінету, перевірити статус вашого договору та сертифікату та надати вам необхідну допомогу.

Якщо ви вже зверталися до служби підтримки ПриватБанку, але проблема не вирішена, спробуйте ще раз уточнити деталі і, можливо, запросити роз'яснення щодо того, як саме ви можете відновити доступ до свого кабінету або які кроки потрібно вжити для вирішення проблеми з сертифікатом.

Якщо вам потрібна додаткова допомога або поради, будь ласка, не соромтеся звертатися.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031900000000001