Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звернення в суд, скасування подакових повідомлень-рішень

Відправлено користувачем Розумник 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть юристи! Я приватний підприємець, податкова вислала мені повідомлення-рішення у якому вказала що воно прийняте на підставі акта перевірки від 20березня 2009 року, а сам акт який я підписав і отримав від23 березня 2009 року номера актів сходяться.
Чи є в мене шанс скасувати податкове повідомлення-рішення за таких обставин в суді
Шановний Розумник, я з вашого посту не зовсім зрозумілі ваші обставини.

Так, повідомлення-рішення винесене на підставі Акту перевірки, який ви підписали.
Номера яких актів сходяться?????

Оскаржувати потрібно повідомлення-рішення, не залежно від номерів актів, вашого підписання і т.д.
Leda Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Шановний Розумник, я з вашого посту не зовсім
> зрозумілі ваші обставини.
>
> Так, повідомлення-рішення винесене на підставі
> Акту перевірки, який ви підписали.
> Номера яких актів сходяться?????
>
> Оскаржувати потрібно повідомлення-рішення, не
> залежно від номерів актів, вашого підписання і
> т.д.

Але справа в тому що повідомлення-рішення винесено по акту перевірки який не існує(не правильна дата проставлена в повідомленні-рішенні акта перевірки) Так як акт перевірки є доказовим документом по якому виноситься рішення податкової, то від такої дати акта не існує.
Існує акт перевірки від іншої дати про що я писав ще і за тим номером що і хибний акт. Просто податкова помилилася сам акт винесла від одногочисла, а в повідпмленні- рішенні спирається на акт від іншого числа.
Будь ласка дацте відповідь просуд чи є в мене шанс виграти справу у податковій, скасувати рішення її.


Зрозуміла ваше запитання.
Думаю, на цій підставі оскаржити шансів мало.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028800000000007