Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Добрий день.Допоможіьб будь ласка.

Відправлено користувачем parlamenter 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Я підприємець на загальній основі оподаткування.Маю магазинчик (всі ліцензії і дозволи присутні).Була планова перевірка податкової і ЖУрналі ЕКК було відсутні чеки з артикулем,хоча чеки були але без артикулів.Мені виписали шраф за відсутність такої ленти (265 шт.)і шраф 38тис.грн.В законі пише що відсутніть ленти 10 неоподаткованих мінімумів.Але не написано що за кожну ленту.Чи можу я судитись??І чи маю шанс виграти справу??
Я підприємець на загальній основі оподаткування.Маю магазинчик (всі ліцензії і дозволи присутні).Була планова перевірка податкової і ЖУрналі ЕКК було відсутні контрольні стрічки .Мені виписали шраф за відсутність такої ленти (265 шт.)і шраф 38тис.грн.В законі пише що відсутніть ленти 10 неоподаткованих мінімумів.Але не написано що за кожну ленту.Чи можу я судитись??І чи маю шанс виграти справу??
Вы не указали какой документ выписала Вам налоговая. Если уведомление-решение, то однозначно обжалуйте на том, основании, что налоговая не имеет на это право. ВАСУ об этом указывает уже давно. Если нужно - я уточню свой ответ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047300000000006