Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Хто відповість!Як подається апеляція на скасування постанови міського суду укримінальному судочинства

Відправлено користувачем Розумник 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Як подається апеляція про скасування постанови міського суду про відмову у задоволенні скарги на постанову про порушення кримінальної справи? Через міський суд, чи на пряму в апеляційний. І як правильно написати у заголовку апеляція чи апеляційна скарга?
Варя Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> апеляційна скарга
> через міський

КПК України оперує терміном "апеляція" - - подання прокурора і скарга учасника процесу про скасування або зміну судового рішення в апеляційному порядку (п. 15 ч.1 ст.32). Тому, як на мене, правильно буде апеляція, а не апеляційна скарга.


jurKa -ерунда, апелляционную жалобу они принимают))))) это как по КАСУ...одни пишут административный иск... а другие просто: исковое заявление (в порядке КАСу).... ПРИНИМАЮТ и то и другое
Варя, по адмінкодексу - цілком погоджуюсь. Особливо, коли йшлося про оскарження постанови ДАЇ, суд не звернув увагу на назву, хоча представник ДАЇ казав, що по касу треба писати адмінпозов.
Але, тут в порядку Кримінально-процесуального кодексу. Особисто мені зробили зауваження, мусила правити апеляційну скаргу на апеляцію. Правда, це було пару років тому. Можливо зараз на то не дуже звертають увагу!!! smiling smiley
Знаете,я каждый раз убеждаюсь: сколько суддей-столько мнений... одним не нравится это , другим-то, а третьим все по- барабану))))))))))))))))))))))))))))))))))) Формально же не один кодекс не имеет в основаниях для відхилення позову або залишення його без розгляду або повернення позову..такого как НЕ ПРАВЕЛЬНОЕ НАЗВАНИЕ самого иска))))))))))))))))))))))))))))))
Якщо я програю в апеляції, тобто постанову міськрайонного суду апеляційний суд залишить в силі, чи можу я знову звернутись до міськрайонного суду про скасування постанови слідчого про порушення кримінальної справи по нововиявленим обставинам?
Я подав апеляцію на пряму в апеляційну інстанцію іще 20 жовтня, до сьогоднішнього дня відповіді не отримав.Підскажіть як діяти?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031699999999998