Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реєсрація баз даних

Відправлено користувачем Brendicot 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Я приватний підприємець на звич. системі, без доходів уже рік, ніякі бази не веду і не обробляю, але , знаючи, як "немноШка по-дебільному" пишуть наші закони, все ж хочу уточнити, може і мені треба щось реєструвати і подавати звіт?
Ребята, напишите просто, я ж пойму. Так регить или не регить?
Регить только в том случае, если у Вас есть наёмные работники и/или котрагенты физлица и/или ФСПД (такие же как и Вы предпрениматели).


Ну, или если Вы занимаетесь обработкой баз данных, например, формируете базу для рассылки спама или предоставления эскортуслуг.
если нет наемных работников и покупателей - физ. лиц, то не нужно.
Quote
aluston
если нет наемных работников и покупателей - физ. лиц, то не нужно.
А продавцов?
спасибо, а то у меня уже крыша ехала, вроде не дурак, понимаю в базах, но для нашей страны поговорку от тюоьмы, да от сумы нужно дополнить - от штрафа
потрібен зразок заповнення заяви Реєсрація баз даних для юр. особи ПО ЗАСНОВНИКАХ,
буду вдячний за інформацію!!!
можливо хтось знає як заповнюється графа "Мета обробки персональних даних..." в 3-му розділі заяви Реєсрація баз даних для юр. особи ПО ЗАСНОВНИКАХ?
А кто сказал, что по Засновниках нужно регистрировать? Какую цель обработки вы напишите? Почитайте здесь:
[nibu.factor.ua]
В КАКОМ ДОКУМЕНТЕ ЕСТЬ ПОДТВЕРЖДЕНИЕ О НОВОЙ НАЛОГОВОЙ НАКЛАДНОЙ В ДЕЙСТВИИ С 16.12.2011Г,
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029099999999993