Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звільнення головного бухгалтера.

Відправлено користувачем lv-bozh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, чи правомірні дії мого колишнього директора.

Суть справи: 30.10.2013р. директор підписав наказ на моє звільнення за згодою сторін. Приїхала новий бухгалтер, я їй передавала справи. Потім під кінець дня, вони щось радилися і вирішили, що поки-що мене звільняти не стануть (тому, що я не рознесла декілька прибуткових накладни), вони поставили умову, що я дороблю. ну а потім мене звільнять, і директор почав шукати усі накази на звільнення мене і прийняття нового бухгалтера. Але при цьому я зробила копію Наказу на моє звільнення і зберегла собі, а також Акт приймання-передачі справ підписаний повністю новим головним бухгалтером (оригінал).
Через 2 дні новий головний бухгалтер відмовився від роботи і тут директор мене мурижить другий тиждень, що тіпа я ще не звільнена і маю знову передати справи новому бухгалтеру. І ще й при цьому починає погрожувати. Я тепер переживаю. щоб він не нахомутав з документами підприємства і мене не обвинив в чомусь. Скажіть, як вірно мені поступити, і далі виконувати усе, що він скаже. чи плюнути і йти працювати на нову фірму?
Директор в курсі, що я маю копію наказу і акт приймання-передачі справи.
Якщо з Вами розрахувались і Ви забрали трудову, то плюньте, звичайно.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Так, розрахунок і трудова у мене!


Ну я би ще проконтролювала ключі в банку та податковій,
якшо вони були на вас звичайно...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую. Ключі в банку - все змінено, карку свою сама закрила. Що стосується податкої - так тут роботодавець повинен подати інфо, що посада головного бухгалтера "вакантна", а я сама не можу, хоча в п'ятницю підійду до інспектора з копією наказа на звільнення, можливо хтось мені щось підскаже.
Чому не можете? Заповніть 1опп, там де інформація про бухгалтера, поставте дані директора, потихеньку підпишіть у директора та подайте.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Він з іншого міста і усі документи, печатку і усе-усе забрав з собою. Я б задоволенням так зробила. але не можу( Дякую.
Перш за все цінуйте власний час, здоровя та кошти! Час передачі справ новому бухгалтеру - це виконання роботи, тож повинен також оплачуватися. Домовляйтеся, якщо згодні передавати справи, але при умові оплатиconfused smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000302