Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи має право дочка допомагати батькові-ФОП?

Відправлено користувачем Ira_Sirena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня) Розумні люди, допоможіть мені, будь-ласка, в такому питанні - мій батько - ФОП (і я також). Чи маю я право торгувати в його магазині без оформлення трудових відносин? Бо досить дивно, щоб він мені ще й зарплату платив офіційно... Чи маю я право допомагати йому в веденні бухгалтерії? Чи має право мама торгувати в нього? Яким чином оформити всі ці відносини, щоб перевірки не виносили мізки? Може якісь розписки написати чи довіренності? Є один оформлений працівник, в інший час працюємо ми.
І чи мають право мій чоловік, мама і тато торгувати в моєму магазині?
Дякую)
Надіюсь, що після вихідних хтось відгукнеться...
Де ж юристи? Відгукніться, будь ласка.


Я не юрист, но могу сказать, я недавно вела ФОПа, так они в магазине торговали вдвоем с отцом по очереди. А я вообще там сидела неоформленная как бух. И ничего. Каких проверок вы боитесь??
Quote
Віталіка
Я не юрист, но могу сказать, я недавно вела ФОПа, так они в магазине торговали вдвоем с отцом по очереди. А я вообще там сидела неоформленная как бух. И ничего. Каких проверок вы боитесь??

Ну, наприклад, зараз ходять перевірки з Управління праці з приводу зп в конвертах і оіормлення трудових відносин. Я теж не юрист, але знаю, що в бізнесі нема поняття Сім'я. Є ФОП. Раніше не перевіряли і всі були щасливі. Але за кожного члена сім'ї, який бере участь в бізнесі колись потрібно було сплачувати податок. Зараз податкова наполягає, що потрібно оформляти труд.договір. Але який, до біса, договір, якщо я не отримую зп? Отож я надіюсь, що можна обійтись якоюсь довіренністю.
ага, тільки при собі мати свідоцтво про народження та про шлюб (про зміну прізвища) в оригіналі >grinning smiley<
Quote
Котег :-)
ага, тільки при собі мати свідоцтво про народження та про шлюб (про зміну прізвища) в оригіналі >grinning smiley<
Справа ще в тому, що це мій не рідний батько і він мене не удочеряв. Але селищна рада може дати довідку, що це мамин чоловік, живуть давно чи щось типу цього.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000356