Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Регистрация,Открытие,ЛиквидацияТОВ,смена директора,учредителя

Відправлено користувачем DEMON_BD 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Открытие фирм с директором,учредителем,банком.Продажа готовых.Перерегистрация,смена директора,учредителя,контактов.1-2 дня.Вся Украина.0678456345
Нік очінно соотвєствуєт winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
подскажите пож. был 1 учредитель Петров , уставной 65 000 грн., он продал свою часть Иванову 25% сумма 16 250 грн. и теперь есть два учредителя, я делаю проводку Дт 40 Петров Кт 40 Иванов (устав поменяли)

у того кто продал и купил никаких налогов не возникает, отчетов никаких не нужно сдавать?


Всьо так. Нічо нікуда здавать ненать tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо, некоторые пишут что договор купли-продажи нужно нотариально, но нам юристы сделали нотариальный протокол ,а договор мы не заверяли нотариально
Там хіба шо продавшому майнову можить нада буде,
якшо у нотаріуса оформлювали і платили ПДФО і ВЗ tongue sticking out smiley
А можить і ненада - треба читать ПКУ smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я нашла что до 01.05.18 продавшем нужно подать декларацию, но там не будет налога т.к. 25% это 16250 грн. и продал за 16250
Доброї ночі!
Мучить питання по кінчевих бенефеціарах. В 2015р. коли потрібно було швидко і вчасно подати дані в держреєстр. про кінцевих бенефеціарів, за порадою юриста написала 1. Кінцевий фізична особа. 2.Юридична особа нерезидент. Тепер маю багато претензій з банків, що так їм не підходить. Повинна бути тільки фізична особа. Тобто особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність фірми. Ми обслуговуємось в декількох банках. Всі прийняли нашу структуру, крім одного. Кажуть вносити зміни в держ.реєстр. Я й сама розумію, що не зовсім правильно заповнила цю форму. Але такий пункт там був, тож я і скористалась.
Власниками нашої юр.особи виступають: фіз.особа резидент і юр.особа нерезидент-їх власник фіз.особа не рез. і юр.особа нерезидент..... Фактично справді вплив здійснює тільки фіз.особа резидент, інші виступають в ролі наших постачальників, але команди не надають.

Шановні бухгалтери і юристи, у кого яка думка з цього приводу. Робити зміни чи краще банк покинути
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032600000000005