Boeing представил самолет для самых длинных в мире перелетов Украинцев предупреждают о новом вирусе, который вредит MS Windows В трех областях Украины ограничили движение фур Киев из-за снегопада остановился в пробках и тянучках Авокадо: как правильно выбирать и готовить Зима возвращается «в полный рост»: синоптики предупредили о резкой смене погоды В Украине обещают снегопады до конца недели ЕС может пойти на закрытие портов для российских кораблей из-за Азова На рынке труда предвещают кризис в 2019 году В Польше растет количество нарушений прав украинских заробитчан
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відпустка перед дикретом

Відправлено користувачем Lana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підскажіть будь ласка,працюю юристом в селищній раді! В грудні іду в дикрет ,чи маю право на відпустку в повному обсязі,тобто щорічну , перед дикретом?
конечно имеете
Мені відмовили ,тому що в мене тільки 6 днів,нової двідпустки! Але згідно ст. 10,20 ЗУ " про відпустки" та ст.180 КЗпП я розумію що незалежно від того скільки в мене залишилося днів я маю право взяти відпустку в повному обсязі,24 дні?


Але якшо після закінчення відпустки по догляду після народження
ви не повернетесь на цю роботу, то будете винні 18 днів tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А чому 18 днів? Хіба 4 місяці які я буду на лікарняному до відпустки по догляду не враховуються?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000851