Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Виправлення в трудовій книжці

Відправлено користувачем Karmen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня
Підкажіть як вірно зробити:
Прийняли на роботу водія, зробила запис в трудовій книжці: Прийнятий на роботу на посаду водія на основне місце праці.
Через 2 місяці його звільнили що теж було записано в трудову книжку.
Тепер цей колишній працівник каже що йому зробили невірний запис в трудовій книжці, тому що він не водій а водій першої категорії вантажних автомобілів
Як правильно внести зміни в трудову книжку (так як грозиться написати скарги в прокуратору, охорону праці і т.д.)
Допустим, у Вас запись о приеме идет под номером 6, увольнение - 7.
Пишете:
8 - Запис №6 вважати недійсним
9 - Запис №7 вважати недійсним
10 - прийнято на роботу....
11 - звільнено з роботи...
Не уверена, но возможно можно одной записью - 8 - Записи №6,7 вважати недійсними.

П.С. По моему мнению, Ваш водитель просто придирается. Но раз ему уж так хочется...
Blick дякую за відповідь

Придирається це точно, але директор прийняв рішення зробити так як він хоче тому що людина реально нездорова психічно і може дійсно піти писати скарги у всі інстанції які знає (так він зробив на попередній роботі)

мені потрібно внести зміни лише в прийняття, тоді звільнення я не буду чіпати, так буде вірно?
(при звільненні я написала - звільнити з займаної посади за власним ...., і до цього в нього ніби притензій немає, йому головне щоб було написано що він водій 1 категорії)


Ну записи ж в трудовую не с потолка делают, а на основании приказа! а в приказе должность на основании штатного расписания. Вот если переписано правильно с приказа , то пусть идет лесом со своей категорией.

Говорит он понимаешь ли grinning smiley
Вы перед тем как что-то править в трудовой, посмотрите на основании чего и на какую должность он у вас принят. В заявлении он кем просил его принять на работу? В приказе о приеме, который он подписал, что написано? Если просто водитель, то шлите его лесом. Никакая прокуратура и прочие черти вам не страшны! Если все же решились делать исправления вопреки документам- меняйте все. Пусть подписывает. И только после этого можете отдать ему трудовую с исправлением. А то сделаете услугу, потом проблем не оберетесь сами.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031599999999998