Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

відпустка без збереження з/п і карантинна допомога

Відправлено користувачем SashA2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
панове, а хто аналізував закон про надання "карантинних" 8000 грн? для отримання допомоги обов'язкове зупинення діяльності, тобто має бути тільки простій або скорочення робочого часу? чи належить виплата тим працівникам, у кого була оформлена відпустка без збереження з/п?confused smiley
А мене цікавить слідуюче - допомога ФОП......якщо ФОП працював в цей період на винос (кафе), наймані працівники на своєму рахунку, ФОП працює сам (при цьому працює каса та термінал) Чи можна подавати заявку на допомогу? (квед відповідає, ЕСВ сплачені)
Доброго дня! Ось, прослухала брифінг [www.youtube.com],
Особливо зацікавила 23 хв, там говориться про те, що якщо працювали "з доставкою", то можна подавати заявку на допомогу, а я все ніяк не можу прийняти рішення... Чи не буде потім наслідків у вигляді перевірок...
Якщо хтось теж дивився, що ви думаєте з цього приводу?


Доброго дня, в цьому році в наказах на відпустку без збереження з/*плати з приводу карантину треба вказувати постанову №1236 від 09.12.2020 або іншу , Бажано зразок наказу для юрособи.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052400000000002