Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

корпоративний договір

Відправлено користувачем viktor11 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
корпоративний договір
Привіт. Є тут юристи? Чи може власники бізнесу? Я має до вас запитання щодо корпоративного договору. У нашій компанії 2 фаундери. Один відповідає за залучення клієнтів. Зокрема, маркетинг та продажі. А інший, тобто я, за фінансові питання та управління командою розробників. Чи можемо ми у корпоративному договорі фіксувати такий розподіл функцій? Можна фіксувати тут KPI? Чи це має бути окремий внутрішній документ, а корпоративний договір то суто юридична угода? Бо всі приклади, які я бачу в Інтернеті, написані складною юридичною мовою документи, які здаються відірваними від реальності управління IT-компанією. Як зробити документ практичним?
Писати про функції, та розподіляти зони відповідальності не просто можна, а потрібно. Чим більше у корпоративному договорі деталей, що притаманні саме вашому бізнесу, тим краще він працює. З вашого опису бачу ще один ризик - двоє фаундерів. Це означає, що можуть бути проблеми у прийняття рішення, коли один за, а один против. Тому на цей випадок має бути умова у договорі про вихід з дедлоку. Раджу почитати статтю юристів про корпоративний договір [stalirov.lawyer] Там описане це проблемне питання. Щодо прикладів в Інтернеті, це дійсно так. Але є юристи, які відходять від практики написання "суто юридичних, нікому не зрозумілих документів". Обирайте тих, хто зможе вам розробити дієву інструкцію управління бізнесом, а не формальні аркуші паперу з тектом, що нікому не зрозумілий.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309