Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Документы для суда

Відправлено користувачем brick 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Документы для суда
Нужна помощь с перечнем документов, подаваемых на суд. Что имеется в виду в суде по делу о долге покупателя под:
1. Справка про включение в ЕДРПОУ ответчика - это копия справки из статистики или выписка из реестра? Его справки из статистики у нас нет.
2. Справка из банка (банковские выписки) о поступлении на наш р/с денег от покупателя - при условии, что поступлений нет. Разве банк дает справки, что кто-то не платил на этот р/с?
Re: Документы для суда
По першому питанню. Загалом, за практикою, що склалася, суду подається копія довідки із статистики, але своєї, а не контрагента (відповідача). Його довідки у вас і бути не може.
По другому - така довідка (виписка) вимагається судом, як правило, тоді, коли відповідач стверджує, що він гроші перераховував та підтверджує це документально. В такому випадку, піднімаються рахунки за відповідний період обох сторін спору.
jurKa Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> По першому питанню. Загалом, за практикою, що
> склалася, суду подається копія довідки із
> статистики, але своєї, а не контрагента
> (відповідача). Його довідки у вас і бути не може.
>

Суд часто вимагає подання саме довідки відповідача, особливо, коли той не з’являється на засідання (щоб підтвердити наявність такої юридичної особи в реєстрі та його місцезнаходження). Таку довідку можна отримати в статистиці. Я подаю зазвичай копію ухвали суду, в якій йдеться про цю довідку. Але зараз, на скільки мені відомо, потрібна вже не довідка статистики, а виписка (довідка) з ЄДРЮОФОП. Отримати можна у держреєстратора.
Якщо у вас в ухвалі написано "довідка з ЄДРПОУ", то беріть довідку зі статистики. На перше засідання можете прийти без довідки. Велика ймовірність того, щоб відповідач сам прийде і принесе документі.


В ухвалі суду окремо його довідка з реєстру і окремо наша. Відповідач скоріше за все нічого надавати не буде і не з'явится на засідання. Можливо потрібно взяти довідку в державних реєстраторів про наявність в реєстрі такого підприємства? Бланк запиту на таку довідку в мене є, але я не знаю, для чого він застосовується.

Якщо відповідач не присутній, відзив на позив не надав і підписав акт звірки взаєморозрахунків (або акт звірки направлявся поштою і відповідь не отримана через його відсутність за юридичною адресою), то довідка щодо відсутності взаєморозрахунків не вимагається?
Leda Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Велика
> ймовірність того, щоб відповідач сам прийде і
> принесе документі.


Це той випадок, коли найбільша ймовірність, що до суду він взагалі не прийде. На першому засіданні його не було.

В мене є бланк запиту на виписку, витяг та довідку з ЄДРПОУ приблизно однакового вигляду. Тобто довідку з ЄДРПОУ щодо іншого підприємства теж реєстратор видає?
Ні, довідку з ЄДПРОУ видає статистика. Я отримувала на Еспланадній в статистиці. Подавала заяву, довіреність і копію ухвали суду.
Ви отримували в статистиці вже після появи реєстраторів? Міська київська статистика на Тургєнєвській. А що на Еспланадній?
Re: Документы для суда
Leda Автор рядків:
-------------------------------------------------------

Подавала заяву, довіреність і копію ухвали суду.



Вперше з таким стикаюсь і відповідно запитання: хто видає довіреність?
Re: Документы для суда
Leda Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Ні, довідку з ЄДПРОУ видає статистика. Я
> отримувала на Еспланадній в статистиці. Подавала
> заяву, довіреність і копію ухвали суду.



Вперше стикаюсь з таким....))))) А хто видає таку довіреність?
А я так зрозуміла, що це довіреність від підприємства співробітнику на отримання довідки, яка завжди потрібна. Цікавить місце отримання довідки: міська статистика, у своєму районі чи в районі відповідача?
Re: Документы для суда
Скорше за все, районна відповідача.
на Еспланадній знаходиться теж статистика але по області...
а довіреність видається на працівника (зазвичай на юриста), який має право подати заяву про отримання такої довідки та отримати її. як вище і написали пишете заяву прикладєте ухвалу, сплачуєете держмито (не багато близько 50 грн.), і отримуєте довідку з даними відповідача!
але це зазвичай вимагають господарські суди!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031400000000004