Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Проверки

Відправлено користувачем ruslana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Проверки
Я ЧП. Веду бухгалтерский учет в нескольких фирмах. Одну из фирм проверяла налоговая милиция. На нее завели уголовное дело. При этом пришли ко мне в офис, а потом домой, сделали обыск и изьяли документы всех фирм с которыми я работаю. Насколько действия налоговой милиции правомерны?
Re: Проверки
А з якого це дива вони прийшли до вас додому? У них було рішення суду?
А вилучені доки по інших фірмах - це дуже погано. Вважайте, що ви дали їм можливість збирати докази по вам та по вашим контрагентам. Тепер підуть або з перевірками по ним, або відразу - виклик в податкову міліцію...
Re: Проверки
Решения суда не было, и все уже случилось и проверки и вызов в налоговую милицию. Документы, конечно же всем вернули. Пытались доказать, что я скрываю свои доходы. Ну вобщем много неприятных моментов.Но сам факт.... Как же всетаки вести себя в таких случаях. Просто теряешся перед напором и наглостью этих "пацанов".


Re: Проверки
Ну по-перше, вони прийшли до житла фізособи - значить має бути рішення суду.
По-друге, вилучають доки - значить має бути постанова слідчого, а відповідно відкрита оперативно-розшукова або кримінальна справа, номер якої вам повинні повідомити.
Немає нічого з переліченого - не пускати...)))
Мало того, вилучати все не можуть - тільки за списком та з видачею вами особисто вказаних ними доків.
Хоча як правило, коли приходять до дому або до офісу, то вилучають, все що бачать...)))
Про вилучення складається протокол зі списком вилучених доків - ви підписуєте.
Вилучення та обшук по кримінальній справі відбувається з понятими. Таких я так розумію - не було.
Загалом, на такі випадки варто мати під рукою телефон адвоката, щоб можна було порадитись.
Re: Проверки
гы
ответ
удаленное хранение документов
юрка - цьом!
Re: Проверки
Quote
Руслан
гы
ответ
удаленное хранение документов
юрка - цьом!

Йдеться не про віддалене зберігання доків, а про вилучення всього, що може зберігатися... та мати відношення до діяльності підприємства (флешки, компи, інші носії, на яких може зберігатися інфа), по якому робиться вилучення. Стандартна процедура, якщо таке прямо вписано в рішенні суду або постанові слідчого...
А які саме доки зберігає бухгалтер вдома - це проблема фірми. Дозволили!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301