Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звільнення директора

Відправлено користувачем tommygun 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!У мене таке питання: Я є директором ТзОВ,являюсь єдиним працівником,хочу звільнитись за власним бажанням.Приймався на посаду згідно протоколу зборів,письмового контракту або трудового договору немає.Підкажіть будь-ласка як правильно оформити звільнення?confused smiley
Читайте в статуті...............



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
tommygun
Доброго дня!У мене таке питання: Я є директором ТзОВ,являюсь єдиним працівником,хочу звільнитись за власним бажанням.Приймався на посаду згідно протоколу зборів,письмового контракту або трудового договору немає.Підкажіть будь-ласка як правильно оформити звільнення?confused smiley

Я правильно понял, вы работали неоффициально? В таком случае вам ничего собственно не нужно делать, вы и так фактически там не работаете.


Ну, почему же неофициально? Ведь автор пишет: "Приймався на посаду згідно протоколу зборів" - так и принимают директора.
Для увольнения, пишете заявление по обычной форме только на имя учредителей. Уччредители собираются, увольняют Вас о чем составляется еще один протокол. В трудовой и для приема и для увольнения - основание ПРОТОКОЛ.
Основанием для приёма на работу является приказ. В случае с директором на основании решения собственника директор делает приказ на себя о том, что с такого-то числа на основании решения.... приступаю к выполнению обязанностей директора. Увольнение - в таком же порядке .
А..ще питання..директор відповідає тільки за свій період роботи???..а то випадок....одна знайома здала , була директором і гол. бухгалтером в одній особі...., інший прийняв з 01.06.12 р., власник вимагає, щоб нинішній директор перевірив всю діяльність попереднього директора......, бо вона прийняла...і несе відповідальність за весь період роботи під-ва...що за бред...неможу зрозуміти...,як директор..нинішній може відповідати за дії попередніх людей??? можливо десь є в законі...,я щось не розумію...
Quote
olga1705
А..ще питання..директор відповідає тільки за свій період роботи???..а то випадок....одна знайома здала , була директором і гол. бухгалтером в одній особі...., інший прийняв з 01.06.12 р., власник вимагає, щоб нинішній директор перевірив всю діяльність попереднього директора......, бо вона прийняла...і несе відповідальність за весь період роботи під-ва...що за бред...неможу зрозуміти...,як директор..нинішній може відповідати за дії попередніх людей??? можливо десь є в законі...,я щось не розумію...

Директор отвечает за то, за что расписалсяyawning smiley
За прошлый период отвечает прошлый директор.
Но, например, подавая отчетность по прибыли за 3 кв.2012, новый дир отвечает и за 1-2 кв 2012, так как данный отчет идет наростающим итогом.
Смайлик не тот получился, который хотела
Только при увольнении одного директора обязательно надо назначить другого. Корабль не может быть без капитана.

С уважением, Andy-Coach

Все вопросы - в личку
в мене таж сама ситуація : Склали протокол проведення зборів засновників, видали наказ про прийняття нового згідно протоколу та звільнення старого і все? чи потрібно ще десь реєструвати наказ, наприклад в податковій чи в державного реєстратора , туму що він вписаний як призначений керівник в свідоцтві про державну реєстраці.
Quote
tasyatka
в мене таж сама ситуація : Склали протокол проведення зборів засновників, видали наказ про прийняття нового згідно протоколу та звільнення старого і все? чи потрібно ще десь реєструвати наказ, наприклад в податковій чи в державного реєстратора , туму що він вписаний як призначений керівник в свідоцтві про державну реєстраці.
У регистратора вносятся изменения. Обычно этим занимается уже новый директор.
є терміни..на оформлення нового директора, у держреєстратора, податкова...
Re: Звільнення директора
Якщо директор вирішив звільнитися, як найманий працівник, але працювати на добровільних засадах як власник. Чи потрібно повідомляти податкову про звільнення як працівника, а що писати і які документи для цього подавати? І що з цифровим підписом, якщо фактично та сама людина буде виконувати функції директора тільки на добровільних засадах? Чи потрібно міняти електронний підпис, чи він може залишитись?
Хоть по юридичній суті це незаконно - но
нікого не предупрєждать і нічо не мінять smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Звільнення директора
Тобто просто звільнити в себе внутрішньо і просто не рахувати зарплату і не платити податків?
Ну в ЄСВ і 1-ДФ жиж покажете winking smiley
і достаточно їм інфи winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Звільнення директора
Quote
Шустрик
Ну в ЄСВ і 1-ДФ жиж покажете winking smiley
і достаточно їм інфи winking smiley

Вибачте за тупе питання. Жиж - це нуль?
Ні - це - же ж)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Звільнення директора
Quote
Шустрик
Ні - це - же ж)))

Ага. тобто показати їм звільнення в жовтні по ЄСВ, а потім за 4кв і все. А потім нулі показувати, пусті звіти?
Re: Звільнення директора
Потом, если директор был единственным наемным работником и в таблице 5 увольнение показали, дальше отчет по ЕСВ не сдается. 1ДФ пустой тоже не подается.
Можу дати контакти спеціалістів [assyria.com.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043100000000001