Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Бухгалтер для ФОП (ФЛП, СПД)

Відправлено користувачем mops88 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт.
Ти молодий підприємець, котрий хоче займатися розвитком бізнесу, втілювати в життя свої ідеї, а не обтяжувати себе нудним заповнення книг доходів, підрахунком податків, розрахунком зарплат, рентабельності, собівартості та інших сухих показників та цифр? Ти як і 90% підприємціяв відкрив рахунок у ПриватБанку і вони нав'язують тобі свої бухгалтерів за "смішні" гроші? Але коли ти тільки відкрив свій бізнес і не почав заробляти прибуток, 400 грн - не такі вже і "смішні" гроші, бо отримуєш ти дохід чи ні, а держава вимагає, (закреслено), просить сплатити ЄСВ (він же пенсійний).
Отже, молодий підприємець, зараз на тобі велика відповідальність - підняти економіку нашої країни, а на мені відповідльність - допомогти тобі із бухгалтерським обліком. Тому у мене до тебе є пропозиція: я пропоную тобі довірити мені вести твій бух облік за дійсно символічну плату - від 100 грн. От разар у тебе в голову "ага, знаю я ці від... потім ще 100 і ще 100 і ще 100 і так буде і 1000 грн"... Нє нє нє... СТОП... ніяких і щє і щє і щє... в 100 грн входить - заповення книги доходів, підготовка платіжок на сплату податків, підготовка та подача звітів (ЄП та ЄСВ) до податкової та дрібні консультації, що можна на твоїй групі ФОП робити, а чого не варто в рамках податкового законодавства.

Хух, так багато тексту. Якщо будуть запитання пиши на mops@email.ua або у viber або телефонуй і мої мопси тобі допоможуть :3
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, але у Вас нема прав для того, щоб писати в цьому форумі.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025700000000006