Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СРОЧНО!

Відправлено користувачем Пончик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
СРОЧНО!
Пожалуйста, срочно нужен телефон консультанта ДтКт Консалтинг, два дня жду ответ на вопрос, больше не располагаю временем,нужно докладывать о решении . Спасибо!

С ув.Виктория



Люблю тебя, моя страна
Re: СРОЧНО!
Дякуємо за запитання, яке ви надiслали консультантам сервiсу "Дебет-Кредит Консалтинг".

Повідомляємо вас, що, наразі відповідь на нього не може бути надана. Сервіс "Дебет-Кредит Консалтинг" спрямований на фаховий, масовий, оперативний консалтинг. В той же час написання відповіді на задане Вами питання вимагає індивідуального підходу та безпосередньої роботи консультанта з Вами або представником вашого підприємства.

Індивідуальне консультування є сферою діяльності нашого партнера АФ "Контракти-Аудит", професійні консультанти-аудитори якого зможуть в повній мірі врахувати всі особливості Вашого питання. Послуги АФ "Контракти-Аудит" є платними, однак для клієнтів сервісу "Дебет-Кредит Конслтинг" передбачена система знижок.

Ваше запитання передане у АФ "Контракти-Аудит" і протягом двох годин із моменту отримання від вас підтвердження, з Вами зв"яжуться працівники цієї аудиторської фірми.

Підтвердити передання питання у АФ "Контракти-Аудит" Ви можете, надіславши лист за адресою dkc_question@dtkt.com.ua.
З повагою, консультанти АФ "Дебет-Кредит Консалтинг ".


Еще вчера отправили подьверждение.Время уходит. Кто поможет?
С ув.



Люблю тебя, моя страна
Re: СРОЧНО!
Виктория! Я говорил с консультантами.
Посмотрите, плз, свою почту (внешнюю).


Re: СРОЧНО!
Только что пришли два письма.Сейчас с ними ознакомлюсь. СПАСИБО!!



Люблю тебя, моя страна
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034899999999999