Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

"Старий" Читацький.

Відправлено користувачем Зоряна К. (Зіронька) 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.

Прошу сказати, а чому немає доступу до "старого" Читацького форуму?
Зрештою, як і до "старого" БензиНового...

Дякую.
Re: "Старий" Читацький.
Зоряна!
Як ви пам'ятаєте, в останній час перед запуском нового форуму ми мали досить поважні проблеми, включно із "зовнішнім чинником", зі старим форумом, які не додавали йому "здоров'я".
За для збереження цілосності накопиченої інформації, ми вирішили в першу чергу включити до архіву професійні розділи старого форуму.
Нажаль, старі Читацький та Бензиновийми мабуть ми вже не побачимо sad smiley
Сергій, дякую Вам за відповідь.

Але... Якщо вже все так критично, то чи можна, щоб ми все ж могли бачити старі Читацький та БензиНовий хоча б за 2008 рік?
Адже на тих форумах останнім часом було значно більше професійної інформації, аніж зокрема на Бухгалтерському...
Може, обмежити строк доступного огляду інших трьох форумів?

Вибачте, не можу я змиритися з цілковитою втратою архівних Читацького та БензиНового... Ніяк не можу...

З повагою.


Не, ну так нечестно!
Редакция обещала, что у форумчан будет доступ на старый бензиновый...
Так людей дурить нельзя...
Я например и не скопировала для себя важные моменты, зная, что всегда можно зайти и посмотреть!
НУ форумчан нельзя так кидать... особенно Бензиновых smiling smiley

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Re: "Старий" Читацький.
Присоединяюсь к просьбе вернуть "усё каг была" smiling smiley
Я, пожалуй, поддержу предыдущих ораторов.
С ув.
У мене теж сьогодні виникла потреба проглянути одну темку на БЕНЗИНОВОМУ. Но не тут то было! Верніть!
Поддерживаю
Re: "Старий" Читацький.
Ура!!!!!!

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Аха... Тільки зайти на два згадані форуми можна, лише знаючи старі лінки... )))

Ні з цього форуму (кнопка вгорі Старий форум), ні, наприклад, з трьох доступних "старих" форумів на архівний Читацький та БензиНовий прямо не зайдеш...

Одним словом, вхід лише для своїх... ))

Re: "Старий" Читацький.
Є. Тепер вхід на старий "Читатцький" та старий "Бензиновий" знову працює як з верхньої навігаційної лінійки старого форуму, так і з переліку форумів (старих).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039900000000004