Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Фотми звітності

Відправлено користувачем 007 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Фотми звітності
Або я не дуже гарний користувач сайту ДК, або на ньму відсутні бланки річної фінансової звітності -)

П.С.
Доведеться відкривати Лігу...

______________________________________________________________________________________________________
«Выше закона может быть только любовь, выше правосудия - только милость, выше справедливости - только прощение».
Уважаемый 007,

вот эти

[www.dtkt.com.ua]

?

smiling smiley
Re: Форми звітності
хм... а почему через "Звітність" - "Річний звіт" - "Фінансова звітність" не открывается?

так да, открывается... но это ж надо знать, что ее нужно смотреть через календарь, а не по нормальным ссылкам -)

______________________________________________________________________________________________________
«Выше закона может быть только любовь, выше правосудия - только милость, выше справедливости - только прощение».


Re: Форми звітності
Да, Вирсавия, как всихда, СПАСИБО! -)
Правда я уже в Лиге всё нашел (по нормальным ссылкам) -))

______________________________________________________________________________________________________
«Выше закона может быть только любовь, выше правосудия - только милость, выше справедливости - только прощение».
Re: Фотми звітності
007 ти розові очки забув надіти smiling smiley
Re: Фотми звітності
Golub____ka, мені вони не дуже личать, тому доводится сприймати все як є -)

______________________________________________________________________________________________________
«Выше закона может быть только любовь, выше правосудия - только милость, выше справедливости - только прощение».
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001